Home » Aktuální téma, Cyklokros, Týmy & závodníci, Závody

Zdeněk Štybar vyhrál ve Stříbře 1.závod Toi Toi Cupu

Submitted by on Neděle, 25 Září 2011No Comment

První závod  cyklokrosové série Toi Toi Cupu ve Stříbře suverénně ovládl úřadující mistr světa Zdeněk Štybar. Na druhém místě v elitní kategorii dojel Jan Denuwelaere (BELGIE, Style&Concept) a třetí skončil Petr Dlask (Rubena Birell Specialized).

Mezi ženami zvítězila Němka Sabrina Schweizer. Druhá dojela Martina Mikulášková (TJ Stadion Louny) a třetí Vendula Kuntová (GT Czech Team).

Výsledky:  1. Štybar (Quick Step) 59:17, 2. Denuwelaere (Belgie), 3. Dlask (Rubena Birell Specialized), 4. Mlynář (Focus Znojmo), 5. Kyzivát (Johnson Controls Ml. Boleslav) všichni +1:35, 6. Zlámalík (KDL Trans-Landbouwcredit) +1:49, 7. Hník (Telenet Fidea) stejný čas, 8. Paprstka (Remerx Cycling Team Kolín) +1:57, 9. Nipl (St. Louny) +2:10, 10. Spěšný (S&H Superior MTB team) +:2:17.

Ředitelem závodu byl Zdeněk Štybar starší otec dvojnásobného mistra světa.

Televizní záznam závodu ve Stříbře bude v pondělí ve 14:20 na ČT4, v úterý ráno ve 2:35 a v 6:25.

Toi Toi Cup pokračuje ve středu 28.9. druhým závodem v Mnichově Hradišti. Závody poháru Toi Toi Cup Elite + U23 jsou zařazeny do 2. kategorie UCI.