Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy

KC Slavia Praha v březnu a dubnu

Submitted by on Pondělí, 15 Duben 202418 Comments
KC Slavia Praha v březnu a dubnu

Nacházíme se v polovině dubna a cyklisté Slávie mají za sebou další přípravný měsíc. Zatímco březen, byl měsícem čistě přípravným, od 1. dubna již závodíme. Počasí nám zatím hraje do karet a dal se tak položit slušný tréninkový základ. 1 závod sezóny jsme si uspořádali sami a to 1.4.2024 v Měchenicích – tzv. Aprílovou časovku. Ve 2/2 dubna již bude závodů podstatně více 14.4. startuje navrátilec z KTM Gratz Jakub Machát závod UCI Grand Fondo World serie na Istrii a o týden později se setká s Karlem Koprem na dalším závodě UCI Grand Fondo World serie v rakouském Mörbisch. Karel Kopr se zúčastní 19.9. Otevřeného mistrovsví Rakouska v časovce a nedělní kvalifikační závod na MS, který se jede opět v Mörbisch pojedou hned dva zástupci našeho týmu. Po těchto dvou kvalifikačních závodech UCI Grand Fondo World serie, se vracíme domů, kde nás čekají ještě v dubnu první dva závody Giant ligy 2024. V květnu pak počítáme se závody Extraligy Master, Giant ligou i se závodem některé amatérské ligy. Protože cyklistika přitahuje stále více zájemců prahnoucím po pořádném tréninku, pod kvalitním vedením. Připravil náš klub pro zájemce o cyklistiku, jak z řad členů klubu, tak široké veřejnosti páteční společné tréninky, každé dva týdny. Začínáme 3.5. a budou probíhat celý květen a podle zájmu i v červnu. Trénink se bude skládat z teoretické části od 9:00 do 9:45 , jedná se o termíny 3.5, 17.5 a 31.5., praktická část tréninku bude následovat od 10:00 do 12:30. Více informací o trénincích naleznete na našich webových stránkách.  Fotografie Aprílová časovka Měchenice.

18 Comments »

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.