Home » Aktuální téma, Foto, Týmy & závodníci

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Rally Strážišťská šlapka v Salačově Lhotě

Submitted by on Pondělí, 17 Červen 20192 Comments

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Rally Strážišťská šlapkav v Salačově Lhotě byl úspěšný pro závodníky na kolech Stevens. Na trati 45 km mezi muži A vyhrál Robert Hůla a druhý dojel Lukáš Smola. Celkově 2. a 3. na Stevens Sonora. Vyhrál Jan Písař /Rájec Trek/
Výsledky 45 km: 1. Jan Písař /Rájec Trek/, 2. Robert Hůla /TOI TOI Cykloklub Slaný/, 3. Lukáš Smola /TOI TOI Cykloklub Slaný/
Výsledky 25 km: 1. Adam Kubík /Cycling Academy Tábor/
Výborně si vedli ve svých kategoriích i závodníci GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS. Na 2. místě skončili ve svých kategoriích Olda Míka mezi muži nad 50 – 59 let na 45 km a Michaela Karellová mezi ženami na 25 km. Na trati 45 km dojel Ondřej Janota12. a Tomáš Kudlák 13. mezi muži A 18 -29 let, Michal Karella 10. mezi muži 50 -59 let. Na trati 25 km dojel Jan Tichý 7. mezi muži 19 -35 let, Milan Linhart 20. mezi muži 36 – 49 let a 11. Milan Šaman mezi muži nad 50 let. Kompletní výsledky: zde