Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Trénink, Týmy & závodníci, Závody

Nejdůležitější výsledky Cyklotréninku Františka Trkala

Submitted by cyklo on Neděle, 4 Prosinec 2011No Comment
Nejdůležitější výsledky Cyklotréninku Františka Trkala

Značka Cyklotrénink Františka Trkala získává na našem trhu stále větší renomé. Za práci bývalého úspěšného závodníka hovoří v první řadě výsledky jeho svěřenců.

Nejdůležitější výsledky cyklotréninku v roce 2011:

Mistrovství České republiky juniorů
Časovka jednotlivců: 1. Daniel Turek
Časovka dvojic: 1. Daniel Turek, Tomáš Zechmeister

Mistrovství České a Slovenské republiky U23
Časovka jednotlivců: 2. Lukáš Smola
Časovka dvojic: 4. Lukáš Smola, Josef Maňoušek

Mistrovství České a Slovenské republiky ženy
Časovka jednotlivců: 4. Monika Simonová
Závod jednotlivců: 8. Monika Simonová

Mistrovství České republiky kadetů
Časovka jednotlivců: 2. Michal Schlegel
Závod jednotlivců: 8. Michal Schlegel

Mistrovství světa amatérských cyklistů žen 2011, Itálie
Časovka jednotlivců: 2. Monika Simonová

Mistrovství Evropy amatérských cyklistů žen 2011, Itálie
Časovka jednotlivců: 1. Monika Simonová

Mistrovství Evropy juniorů 2011, Itálie
Časovka jednotlivců: 14. Daniel Turek

Český pohár kadetů 2011 celkové pořadí
Soutěž jednotlivců: 1. Michal Schlegel

Jednotlivé závody Českého poháru
ČP Kopřivnice kritérium: 1. Michal Schlegel
ČP Petřvald silnice: 1. Michal Schlegel
ČP Bahenec časovka do vrchu: 1. Michal Schlegel
ČP Kynšperk nad Ohří časovka jednotlivců: 2. Michal Schlegel

Český pohár juniorů 2011 celkové pořadí
Soutěž jednotlivců: 1. Daniel Turek

Jednotlivé závody Českého poháru
ČP Kynšperk nad Ohří časovka jednotlivců: 1. Daniel Turek
ČP Kopřivnice kritérium: 1. Daniel Turek
ČP Rakovník kritérium: 1. Daniel Turek
ČP Louny kritérium: 2. Daniel Turek
ČP Memoriál Evžena Cihláře kritérium: 2. Daniel Turek
ČP Kyjov silnice: 3. Daniel Turek

Český pohár žen 2011 (jednotlivé závody)
ČP Pičín silnice: 2. Monika Simonová
ČP Zbraslav silnice: 2. Monika Simonová

Český pohár mužů U23 2011 celkové pořadí
Soutěž jednotlivců: 4. Lukáš Smola, 6. Josef Maňoušek

Jednotlivé závody Českého poháru
ČP Jevíčko silnice: 4. Josef Maňoušek, 5. Lukáš Smola
ČP Ostrava silnice: 11. Josef Maňoušek, 12. Adam Ohřál
ČP Příbram silnice: 9. Jakub Ehrenberger

Haná Tour kadetů 2011
Celkové pořadí: 1. Michal Schlegel
2. etapa: 1. Michal Schlegel
3. etapa: 3. Michal Schlegel

Etapový závod kadetů Lišov
Celkové pořadí: 1. Michal Schlegel
2. etapa: 1. Michal Schlegel

Mléčný závod
Celkové pořadí: 5. Michal Schlegel
2. etapa: 4. Michal Schlegel

Haná Tour juniorů 2011
Celkové pořadí: 2. Daniel Turek
1.etapa: 3. Daniel Turek
2. etapa: 2. Daniel Turek

Regionem Orlicka juniorů
Celkové pořadí: 1. Daniel Turek
1.etapa: 3. Daniel Turek
2. etapa: 1. Daniel Turek

Vysočina 2011
Celkové pořadí: 9. Lukáš Smola
5. etapa: 3. Jakub Ehrenberger

Comments are closed.