Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Závody

Druhý závod GO! Českého poháru v silniční cyklistice vyhráli Bodnar a Šulcová

Submitted by on Neděle, 21 Duben 2013No Comment

Na patnáctikilometrovém okruhu v závodu „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ , který se jel jako druhý závod GO! Českého poháru v silniční cyklistice vyhrála závod žen mistryně ČR Pavlíny Šulcové z Bauknecht Author, nejlepší z juniorek byla Denisa Bartizalová z Eurofoam Sport Teamu na 15. místě. Závodu juniorů dominoval Matouš Hynek z SKC TUFO Pprostějov. Mezi muži zvítězil Polák Łukasz Bodnar před krajanem Dariuszem Batekem a bikerem Pavlem Boudným, který po druhém místě na Bíteši celkově vede GO! Český pohár.

Výsledky:

Muži (140 km):

1. Bodnar 3:49:23, 2. Batek (oba Pol.) stejný čas, 3. Boudný (Česká spořitelna Specialized) +2:04. 4. Bucháček (Bauknecht Author), 5. Cieslik, 6. Stachowiak (oba Pol.), 7. Doležal (Sparta Praha) všichni +2:06, 8. Koudela (ETIXX- IHNED) +2:44, 9. Kadlec (Dukla Praha) +2:44, 10. Zielinski (Pol.) +3:22.

Junioři (75 km):

1. Hynek (SKC TUFO Prostějov) 2:15:38, 2. Sekanina (Moravec Cycling) stejný čas,  3. Schlegel (Favorit Brno), 4. Klukowski (Pol.), 5. Lichnovski (Mapei Cyklo Kaňkovský), 6. Bijak (Pol.) všichni +3.

Ženy (60 km):

1. Šulcová (Bauknecht Author) 1:54:16, 2. Klekotová (Pol.) +26, 3. Bartošová (CK Fesso Petřvald),  4. Garczynská (Pol.), 5. Berková (Amenity Extrem Sport.) všechny +2:34, 6. Guzová (Pol.) +3:46.

Pavlina Šulcová

Jela jsem z plného tréninku, protože se připravuji na Gracii. Byla jsem lehce unavená, ale zvládla jsem to a myslim si že v klidu a vyhrála…