Home » Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Moravský pohár 2012 zahájil časovkou

Submitted by on Úterý, 1 Květen 2012No Comment

Úvodní závod seriálu Moravského poháru mají již cyklisté za sebou. Závodilo se ve Tří Dvorech u Litovle v časovce jednotlivců na trati dlouhé 27 km, která byla převážně rovinatá a vedla přes:  Tři Dvory „u cedule“ směr Pňovice – Pňovice – Chomoutov. Obrátka na autobusové zastávce v Chomoutově – Pňovice – Tři Dvory – cíl 150 m před označením obce Tři Dvory.

Závodilo se za slunečního nedělního počasí. Jedinou překážkou cyklistů byl silný vítr, který foukal proti na otáčku a naopak zpět cyklisté jeli vysokým tempem do cíle.

V kategorii žen zvítězila brněnská závodnice Veronika Mrkvicová (TJ Favorit Brno) před domácí závodnicí Jiřinou Ščučkovou (Silný team Uničov) a třetí Pavlou Bářovou SCS Mirva Svitavy.