Home » Nezařazené

Kam se podělo mtb24.cz aneb král je mrtev, ať žije král

Submitted by on Sobota, 1 Květen 2010No Comment
Kam se podělo mtb24.cz aneb král je mrtev, ať žije král

Představujeme vám nový server o cyklistice – BikeStream.cz, který je nástupcem úspěšného serveru mtb24.cz. Přesně podle rčení „Král je mrtev, ať žije král“. Chcete-li tedy mít kontakt se světem cyklistiky a zajímá vás cyklistika všeho druhu, zapamatujte si nový zdroj informací. BikeStream.cz je tu pro vás a s vámi! Nabitý informacemi a zajímavostmi.

Říká se, že cyklistika je jen jedna. Proto se bude BikeStream.cz věnovat takřka všem jejím formám. To je také důvod ke změně názvu webu. Zatímco server mtb24.cz se věnoval převážně horským kolům (jak vychází z jeho názvu), jeho nástupce je dalším evolučním stupněm. Horská kola, silniční cyklistika, ale i cykloturistika a cestování.

Věnovat se budeme i oblastem dosud nepokrytým – namátkou třeba tipy na výlety, tipy na výrobky týdne nebo informacemi ze zákulisí cyklistiky. Prostor dostane také ženská cyklistika, neboť ženy trénují stejně jako jejich mužské protějšky a přitom se na ně často zapomíná. To vše a navíc pravidelné informace z oblasti novinek v sortimentu vyhlášených i méně známých cyklistických značek.

BikeStream.cz – vaše cesta do světa cyklistiky.

Comments are closed.