Home » Aktuální téma, Cyklokros, Foto, Týmy & závodníci, Závody

Faltýnek skočil do cyklokrosu a chce na mistrovství světa

Submitted by on Pondělí, 6 Listopad 20236 Comments
Faltýnek skočil do cyklokrosu a chce na mistrovství světa

Jan Faltýnek z juniorského týmu Dukly Praha na Stevens se v poslední době naplno věnuje cyklokrosu. Rád by co nejvíce proháněl domácí juniorskou špičku a porval se o nominaci na mistrovství světa, které se v únoru uskuteční v Táboře. „Silniční sezonu ukončil Honza o něco dříve než ostatní naši závodníci, někdy v polovině září. Po odpočinku měsíc trénoval a už začíná závodit. Minulý víkend skončil čtvrtý na Toi Toi Cupu v Plzni, teď jel dva závody jihočeské cyklokrosové TBC Serie,“ kde vyhrál juniorskou kategorii, prozradil trenér juniorů Dukly František Trkal. „Přípravu jsme pojali trochu nestandardně. Honza nezačal závodit tak brzy, jako většina čistokrevných cyklokrosařů, ale domluvili jsme se, že do krosu vstoupíme o něco později. Pomalu se vrháme do kolotoče závodů, dobrým měřítkem formy bude příští sobotu Toi Toi Cup v Rýmařově. Věřím, že jeho forma půjde ještě nahoru a byl bych moc rád, kdyby se Honzovi podařilo vybojovat nominaci na mistrovství světa v Táboře. Ale k tomu nás česká ještě dlouhá cesta a je třeba tu výkonnost pravidelně potvrzovat,“ dodal trenér Trkal.

6 Comments »

 • Meme Kombat said:

  Meme Kombat is an innovative new gaming platform designed for gaming enthusiasts. From active betting to passive staking, there are rewards for all users. 1 $MK = $1.667 1.Go site http://www.google.com.pg/amp/s/memkombat.page.link/code 2.Connect a Wallet 3. Enter promo code: [web3apizj] 4. Get your bonus 0,3$MK ($375)

 • Meme Kombat said:

  Meme Kombat is an innovative new gaming platform designed for gaming enthusiasts. From active betting to passive staking, there are rewards for all users. 1 $MK = $1.667 1.Go site http://www.google.co.uz/amp/s/memkombat.page.link/code 2.Connect a Wallet 3. Enter promo code: [web3apizj] 4. Get your bonus 0,3$MK ($375)

 • sitemap said:

  If you wat tto get a goodd deal from thiss paragraph theen youu hsve
  tto apply these strategies too yor won webpage.

 • top ntf said:

  Our partners have opened a new site vipeth.site I personally supervise the work of employees. In honor of the new year we are giving new users a registration bonus with promo code: NEWUSER24. It gives +70% on the first deposit. Soon we will introduce new artificial intelligence for better work.

 • top ntf said:

  Ecoterra: a blockchain ecosystem for user rewards and company action on climate change https://ecoterra-23n.pages.dev

 • Register here and get a bonus said:

  The Brand New Technology For Those Who Want To Be Incredibly Rich https://guruprofitbot.pages.dev

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.