Home » Aktuální téma

Představujeme tipy na dárky pro Vaše malé cyklisty

Submitted by on Úterý, 11 Prosinec 2018No Comment
Představujeme tipy na dárky pro Vaše malé cyklisty

Stále nevíte co letos vybrat pod stromeček svým nejbližším? Buďte praktičtí! Dnes jsme vybrali dárky pro ty nejmenší cyklisty – inspirujte se!

Galaxy Ida 20 – dívčí kolo 6-9 let

Galaxy Ida představuje osvědčený recept dámského kola v malém provedení, pro začínající cyklistky. Kola o průměru 20″ poskytují dostatek kontroly, zaručují se o jisté a lehké ovládání, kterému napomáhá také vhodná dětská geometrie rámu. Ten je zpracován z odolné oceli, kolo tak snese i horší zacházení. Galaxy Ida využívá obě pákové brzdy a přehazovačku s 6ti rychlostmi. Dívky se tak naučí ovládat vše jako na dospělejším kole, na které bude již snadný přechod.

Galaxy Pavo 24 – univerzál pro přípravu na dospělé kolo

Galaxy Pavo umí vyhovět všem požadavkům malých bikerů ve věku od 8mi let. Univerzální střih rámu je vhodný jak pro kluky, tak pro holky. Pavo je skvělým kolem pro přípravu na dospělé modely. Lehce se ovládá, disponuje adekvátní výbavou, které dominuje odpružená vidlice a snese i hrubější zacházení.

Nexelo Funny – ideální ochrana dětské hlavy

Nexelo Funny je sice stále novinkou, ale i tak se již těší velké oblibě. Pokud chcete pro vaše děti kvalitní ochranu hlavy, nehledejte dále, protože tohle je skvělá volba za příznivou cenu. U Nexelo Funny nechybí plynulé nastavení obvodu hlavy od 52 do 56cm, stejně jako 12 větracích otvorů pro komfortní nošení po celý den v sedle.

Galaxy Nimbus – nové odrážedlo s většími koly

Nimbus je novinkou pro ty úplně nejmenší bikery a bikerky. Odrážedlo však dostalo větší nafukovací kola, pro lepší ovladatelnost, stabilitu a jízdní komfort, dle nahuštění. I mrňousové tak mohou pilovat první jízdní návyky, kdy jim společnost dělá pohodlná sedačka a zadní brzda.

Další tipy na dárky: zde

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.