Home » Pozvánky k závodění, Silniční cyklistika, Za jízdy, Závody

Slavkovské radary zvou cyklisty

Submitted by on Sobota, 1 Září 2012No Comment
Slavkovské radary zvou cyklisty

Cykloteam Lipník nad Bečvou pořádá v neděli 2. září tradiční silniční časovku do vrchu.

Start časovky je v Loučce u hasičské zbrojnice a cíl u vojenských radarů nad obcí Slavkov. Trasa je stále stejná po celou dobu existence závodu, a tak si pravidelní účastníci mohou porovnávat časy z předchozích let a zhodnotit, zda a jak se oproti předchozím účastem zlepšili nebo zhoršili.

Přihlášky pořadatelé přijímají v den závodu na místě startu od půl desáté. Start časovky probíhá individuálně v době od 10:00 do 12:00 hodin. Na trať se vyjíždí jednotlivě v intervalu po jedné minutě, v případě velkého množství účastníků bude interval zkrácen na půlminutu. Výsledky budou hodnoceny zvlášť pro muže a ženy ve věkových kategoriích:
do 15 let, 15 – 20 let, 20 – 30 let, 30 – 40 let, 40 – 50 let, 50 – 60 let, nad 60 let. Zvláštní kategorie jsou vypsány i pro závodníky na koloběžkách.

Držitelem traťového rekordu je přerovský cyklista Jaroslav Obruča, který v roce 2004 zdolal 6,8 kilometrů dlouhou trať s převýšením 354 metrů za 16 minut a 14 sekund. Pro závodníka, který tento rekordní čas překoná, mají pořadatelé připravenu speciální prémii.

Více informací najdete na www.cykloteam-lipnik.czwww.mesto-lipnik.cz.

Comments are closed.