Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Další mistrovský titul pro kolínské barvy

Submitted by on Pátek, 15 Září 2023No Comment
Další mistrovský titul pro kolínské barvy

Další mistrovský titul pro Ulíka
Při pohledu do kalendáře je jasné, že se sezónou horských se již pomalu loučíme. To ale neznamená, že bychom ve svém úsilí polevovali. Naopak jedeme doraz do konce. I díky tomu se můžeme pochlubit dalším titulem národního šampiona. V maratonu jej vybojoval Matej Ulík, který tak společně s tituly z cross country a short tracku zkompletoval hattrick. Zajímavostí je, že tento mistrovský závod se jel v rámci podniku s mezinárodní účastí, ve kterém Matej také zvítězil.

Světový pohár v Les Gets s naší účastí
Ve francouzském Les Gest se o víkend konal další díl Světového poháru. V kategorii mužů do 23 let jsme na startu měli Patrika Černého, který se v nejlepší světové konkurenci jako prvoročák prosadil na 71. pozici.
Následující víkend Patrik společně se svými kolegy Matejem Ulíkem a Robertem Hulou zakončí mtb sezónu na mezinárodním závodu ve Vimperku.

Historicky první silniční Evropa pro náš tým
Skupina juniorů se naopak účastnila Českého poháru na silnici ve Vysokém Mýtě. Zde se povedlo zvítězit starší žákyni Vanese Bohanské. Pro Daniela Rubeše šlo testovací závod před Mistrovstvím Evropy v silniční cyklistice v Holandsku kam pojede pod hlavičkou národní reprezentace. Dan je historicky první člen týmu, kterému se podařilo na vrcholnou silniční akci probojovat. 
Na ČP ve Vysokém Mýtě jsme také poprvé využili našeho nového týmového parťáka jako mechanický vůz.

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.