Home » Cestování, Za jízdy

Na Lago di Garda za akční ceny

Submitted by on Neděle, 25 Duben 2010No Comment
Na Lago di Garda za akční ceny

Pokud rádi jezdíte na bike či soustředění do zahraničí, jen tak zajezdit či potrénovat, můžete využít akční nabídky cestovní kanceláře Garda Travel.Největší italské jezero Lago di Garda, které se nachází na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou v regionech Trentino-Alto Adige, Veneto a Lombardie, láká už dlouhá léta sportovce různých disciplín – bikery a cyklisty obecně nevyjímaje! Podmínky pro biking jsou zde totiž výjimečné – hladina jezera sice leží jen 65 metrů nad mořem, ale hřbety, které jej obklopují, mají i 2000 metrů! Jezero totiž bylo vytvořeno po poslední době ledové Etschským ledovcem a jezero tak připomíná fjordy známé ze Skandinávie.

Ať už jezdíte na horském nebo silničním kole, nebo holdujete cykloturistice případně hledáte námět na dovolenou pro svou rodinu i s dětmi, tato lokalita je pro vás jako stvořená. Úžasné terény, úchvatné výhledy a cesty všech charakterů od horských šotolinových cest až po pěšinky na jedno kolo. Díky své poloze má Lago di Garda také velmi příznivé středomořské klima, takže jezdit se tu dá od brzkého jara až do listopadu.

Cestovní kancelář GARDA TRAVEL se zabývá ubytováním na jezeru Lago di Garda, kde má velké zkušenosti jak s cyklisty, tak i s lezci a dalšími sportovci. V jejích službách však kromě Lago di Garda nejdete také, Ledro, Maggiore, Livigno a celou oblast Alta Valtelina a také většinu oblasti italských dolomit a jižní Tyrolsko.

V akční nabídce na měsíc duben nyní bikerům nabízí například:
* Hotel 3* s polopenzí – týden za 5555,-/osoba!
* Celý Apartmán TRILO pro 4 osoby za 8300 na týden!

Comments are closed.