Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči

Submitted by on Pondělí, 1 Říjen 2018One Comment

Nová posila týmu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS český reprezentant v cyklokrosu mezi muži Elite Emil Hekele  absolvoval první závody cyklokrosové sezony. Letos bude opět bojovat o nominaci do české reprezentace na Světový pohár, který se jede 17.11. v Táboře i na mistrovství Evropy a světa, kde už v minulých letech startoval. Tento víkend začal prvními závody Český i Slovenský pohár v cyklokrosu. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči. Na 2.místě dojel Matej Ulík a na třetím místě 3. Tomáš Paprstka /oba Express.cz – Scott team Kolín/

Slovenský pohár v cyklokrosu 1. závod 2018 – Poprad – V závodě kategorie C1 v konkurenci jezdců z Belgie, Holandska, Německa, Itálie i Polska dojel Emil Hekele 14. jako 4. z Čechů.

V prvním závodě Českého poháru v cyklokrosu – Toi Toi Cup v Uničově Emil Hekele jel výborně v první části závodu, kdy byl v první desítce. Do cíle dojel 24.