Home » Tip týdne

Gripy Lizars Skins Peaty Lock-On

Submitted by on Úterý, 11 Květen 2010No Comment
Gripy Lizars Skins Peaty Lock-On

Americká značka Lizard Skins, jež se zaměřuje na výrobu doplňků pro různá odvětví cyklistiky, připravila poctu sjezdovému mágovi jménem Steve Peat. Málokdo umí jezdit jako tento rekordman sjezdového MTB, ale jeho fanoušci i ti ostatní si mohou pořídit alespoň gripy Lizard Skins z jeho signature série. Ty jsou dodávány v šedé barvě s anodizovanými červenými kroužky a nebo bílé barvě s červeným a modrým kroužkem. Blíže si je představíme v dnešním tipu týdne.

Nejúspěšnější sjezdař historie Steve Peat své jméno spojil se značkou Lizard Skins, která je považována za špičku v oboru. Její výrobky čtenáři amerického Mountain Bike Action v anketě o vysněné kolo zařadili na pozici gripů jako jasného favorita. Gripy jsou jedním z hlavních pilířů značky a firma na tomto poli spolupracuje také s dalšími známými hvězdami mountainbikingu. Steve Peat však v květnu svým celkovým sedmnáctým vítězstvím ve světovém poháru překonal pět let starý rekord Nicolase Vouilloze a také se stal mistrem světa, což vysvětluje vznik jeho vlastní signature série.

Gripy Peaty Lock-On jsou od ostatních snadno odlišitelné díky velkému logu PEATY. Délka gripů je 130 mm při hmotnosti 108 gramů na pár. Seženete je v šedé barvě s anodizovanými červenými kroužky a nebo bílé barvě s červeným a modrým kroužkem. Lizard Skins pro jejich výrobu a výrobu dalších svých produktů používá několika vlastních patentů, které garantují jistotu úchopu bez nežádoucích pohybů gripů a jejich klouzání na řidítkách – kontrola ovládání kola a komfort jízdy je tedy maximální.

Se spoluprácí se společností Lizard Skins je Peaty nadmíru spokojen:

„Vznikl dle mého názoru nejlepší grip vůbec. Alespoň já jsem s nimi nadmíru spokojen a lepší jsem nikdy neměl. Sedí do každé ruky a vypadají výborně“ pochvaloval si úřadující mistr světa.

Více na webu dovozce: www.bikezone.cz

Comments are closed.