Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

VC elektrárny Chvaletice-dvojnásobné vítězství Slavie

Submitted by on Pondělí, 15 Květen 2017No Comment
VC elektrárny Chvaletice-dvojnásobné vítězství Slavie

Sice s více než týdenním zpožděním, ale nakonec se celkovým vítězem VC elektrárny Chvaletice stal ing. Ondřej Beran z našeho klubu. Zjistilo se, že původní vítěz kategorie A Ondřej Rybín neměl na závodě vůbec startovat , natož si odvést pohár pro vítěze Co se stalo; Mladý závodník si pomáhal nepovolenými prostředky (EPO). Za to dostal nejen vyhazov z dráhové reprezentace a pražské Dukly, ale i zákaz činnosti do července 2019, takže neměl tento závod vůbec absolvovat. Z etického i morálního hlediska je to od Ondřeje Rybína další prohřešek. Z hlediska našeho klubu,sice dodatečně, ale nakonec vyhraný závod a to jak absolutně, tak i ve dvou nejprestižnějších kategoriích. Vítězem kategorie A a zároveň držitelem poháru za nejlepší čas se stal Ing. Ondřej Beran. Kategorii B s náskokem 14-ti bodů vyhrál Karel Kopr. Za zmínku stojí i 11.místo Ing. Jiřího Hledíka v kategorii C. Velká cena Chvaletic tak nakonec v režii KC Slavia Praha.

Comments are closed.