Home » Cyklokros, Foto, MTB, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Je to tady! Odhalte nový název týmu

Submitted by on Úterý, 3 Leden 2017No Comment
Je to tady! Odhalte nový název týmu

Na konci tohoto roku jsme vám oznámili ukončení spolupráce s letitým partnerem našeho týmu Meridou. Bylo tedy více než jasné, že profesionální cyklistický tým nemůže dlouho zůstat bez špičkového vybavení. Otázkou bylo, kdo že bude pro rok 2017 tímto významným partnerem? Na jakých kolech budou Kolínští závodníci usilovat o úspěchy na domácích i zahraničních závodech? Nyní přichází ten moment, kdy je odtajněn nový název naší formace a sním i tato zásadní informace. Špičkoví závodníci pod taktovkou zkušeného trenéra a bývalého reprezentanta Mgr. Jana Slavíčka pro rok 2017 bude na svých dresech hrdě vozit nápis EXPRES CZ – SCOTT TEAM KOLÍN! Historie našeho týmu znalí již vědí, že kola světové značky Scott již v názvu po dlouhou dobu figurovala. České zastoupení Scottu pod záštitou Antonína Stracha, jež je výhradním dovozcem, se společně s Mgr. Slavíčkem shodli na vedení a fungování profesionálního týmu, tudíž i nadále nic nebránilo další spolupráci. Navíc se jedná o stroje, na kterých naši závodníci již dříve vybojovali nespočet výborných výsledků, ale jeden mezi nimi výrazně vyčnívá. V roce 2010 na MS v cyklokrosu v Táboře vybojoval Tomáš Paprstka titul mistra světa v juniorské kategorii. A to vše právě na cyklokrosovém kole značky Scott. Produktivní spolupráce započala již v roce 2007 a symbolicky bude obnovena o dekádu později v sezóně 2017.
Závodníci Expres CZ – Scott Team Kolín startují letos opět v přilbách, tretrách a brýlích Catlike a s řetězy KMC. Na MTB se na jaře team představí i s odpružením Fox Shox Czech. Sílu nadcházející spolupráce potvrdí elitní závodníci již tento týden v pondělí ve Švýcarsku a v sobotu držitel titulu mistra světa Tomáš Paprstka, který společně se svým týmovým kolegou Honzou Nesvadbou a Vendulou Kuntovou v kategorii žen, budou na MČR v Hlinsku usilovat o dresy pro národní šampiony za rok 2016. Navíc se v rámci MČR elitních kategorii blýsknou i naši junioři, kteří si poprvé vyzkouší jet závod se starší kategorii, protože se zároveň jedná o nominační závod pro MS v Lucemburském Bieles. Nenechte si závod v Hlinsku ujít. Přijďte podpořit naše závodníky a prohlédnout si nové špičkové stroje, na kterých budou o trikot v barvách národní trikolóry bojovat. Pevně si tedy zapište datum 7.1.2017, kdy v 11:30 do svého závodu odstartuje kategorie žen a přesně ve 13:00 kategorie mužů. Vše je možné sledovat i v přímém přenosu na ČT Sport. V nejbližších dnech také dojde ke změně naší domény na www.exprescz-scott.cz, kde stejně jako doposud budete informováni o aktuálním dění v našem týmu.

Comments are closed.