Home » Za jízdy

Czech mix team úřaduje v Polsku

Submitted by on Neděle, 22 Srpen 2010No Comment

V pátek v polském městečku Głuszyca odstartoval silniční etapový závod Górski Wałbrzyski Wyścig Kolarski. Po sobotě má za sebou závod tři ze čtyř etap. V sobotním závodě na 73,5 km zvítězila Paulina Brzezna (Red Sun Cycling Team), nejlepší Češkou byla sedmá Katarína Hranaiová. Sobotní etapa se jela na tři okruhy a o vítězce rozhodl atak trojice závodnic v závěrečném kole.

Závodnice pražské Sparty Katarína Hranaiová, která polský etapák jede v barvách Czech Mix Teamu, spurtovala do cíle sobotní etapy ve druhé skupině o čtvrté místo. Nakonec obsadila 7. příčku a díky tomu se v celkovém pořadí posunula na šesté místo průběžně. Další závodnice českého týmu dnes dojely takto: 9. Jana Kyptová, 13. Zuzana Šmídová, 16. Andrea Chlumská.