Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

KC Slavia Praha v srpnu

Submitted by on Pátek, 2 Září 2022No Comment

Opět po měsíci tu jsme s přehledem našich úspěchů. Dařilo se zejména mládí, junioři Jakub Mayer a Jakub Machát vyhráli po jednom závodě a prvně jmenovaný přidal ještě jedno pódiové umístění.  Naopak Jakub Machát se stal vítězem Otevřeného Slávistického přeboru v časovkách .  Z vítězství se v srpnu radoval i Karel Šíma kategorie Masters. Nejdůležitější akcí měsíce pro nás bylo, uspořádání dalšího ročníku VC Temelína,  zařazeného  jako mistrovský závod pro akademiky, ale i pro UAC dále byl sobotní závod zařazený do JAL a byl i finálovým závodem Otevřeného Slávistického přeboru v časovkách. Nedělní závod byl rovněž mistrovstvím vysokoškoláků a UAC, dále pak byl pokračováním soutěží JAL a Road cup. Se zázemím temelínské elektrárny skupina ČEZ, za doprovodu vozů Peugeot  -Federal Cars Praha, S podporou Aktivních záloh armády ČR, s podporou ČAUS, ČUS, MSMT a tradičních firem LPV, Isostar,  Janev,  Štěrba-kola,  Karcher,  Jihotech,  Cyklošvec, MČ Praha 10, CUBE, TV tech a dalších drobných sponzorů se nám opět podařilo uspořádat závody na velice slušné úrovni. Děkujeme za podporu a již 6.9. bude naše jubilejní sezóna pokračovat Velkou cenou 130 let cyklistiky ve Slavii. Rádi vás uvidíme.

6.8. Mistrovsví republiky Masters Bystré u Poličky: K.Kopr 10.místo kat. B.

6.8. Dolnohbitský tvrďák: Karel Šíma 1.místo kat. nad 50 let.

13.8. VC Temelína časovka: J.Mayer 3.místo junioři

14.8. VC LPV Temelín silniční závod: J.Mayer  1.místo , J.Machát  8.místo junioři.

20.8. Manitou Železné hory: J.Kučera 4.místo kat muži nad 50 let.

28.8. VC Hradce Králové : 1.místo J.Machát junioři, 5.místo K.Kopr masters.

30.8. VC Kolokrámu : 5.místo K.Kopr masters, 9.místo J.Mayer , 10.místo J.Machát oba junioři.