Home » Trénink, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Ladislav Provod zvítězil ve večerní Ski lize v Těškově

Submitted by on Pátek, 25 Leden 2013No Comment

Středeční seriál Ski ligy v Těškově pokračoval druhým dílem. Na rychlém a umrzlém sněhu si Ladislav Provod suveréně rozjel závod na 14 okruhů po 650 m. Po 2 okruzích se na čele vytvořila šestice závodníků, která se postupně rozdrobila a do posledních okruhů již jel vítěz neohrožován.
Na druhém místě dojel týmový kolega z USK CS Plzeň Ondřej Vodrážka a třetí Michal Ženíšek Sokol Maxičky. V ženách kralovala Vendula Janoušková. Veterány vyhrál Zdeněk Rubáš z AC SPARTA PRAHA. Nejlepším dorostencem byl Lukáš Pospíšil a v žákovské kategorii se prosadil David Martinovský.

V neděli 27.1. od 13.30 je ve Ski areálu Těškov na programu půlmaraton o cenu Agro Bio – Rokycany pro všechny lyžařské nadšence. Jeden velký 16km okruh zavede účastníky k Holoubkovu a k Mýtu. viz propozice