Home » Týmy & závodníci

Bedna v Kutné Hoře pro S&H Superior

Submitted by on Pondělí, 17 Květen 2010No Comment
Bedna v Kutné Hoře pro S&H Superior

V sobotu 15. května se konal v Kutné Hoře druhý díl českého poháru, na který jsme vyrazili v kompletním složení všech pěti jezdců S&H Superior MTB Teamu. Páteční vytrvalý déšť udělal z tratě spíše závody v běhu do vrchu. V sobotu sice pršet přestalo, ale vysychající bláto, které se lepilo, bylo možná ještě horší. Po třetí hodině se na start postavila Elita, o tři minuty později jezdci do 23let. Milan Spěšný obsadil třetí místo, Matouš Ulman skončil těsně pod pódiem na šestém místě, Kristián Hynek jen o dvě příčky níž. Úspěšné vystoupení týmu S&H Superior MTB.

Milan se od začátku závodu pohyboval na druhém až třetím místě, o které se přetahoval s Janem Škarnitzlem. Nakonec dojel s malou ztrátou na třetím místě, když závod s přehledem vyhrál Jarda Kulhavý. Pro Milana to tak byla první bedna na domácí půdě v našem dresu. Matouš dojel na velmi slušném 6. místě a Kristian závod zakončil na místě 8. Určitě je co zlepšovat, ale umístění všech tří závodníků v první desítce považujeme za úspěch.

Ve třiadvacítkách to už tak dobře nedopadlo, Kuba Šilar měl defekt hned ve druhém kole, bohužel než doběhl do depa, bylo skoro po závodě. Jakub Magnusek se držel mnohem lépe, jezdil na třetím místě a druhé měl na dostřel, jenže v předposledním kole přetrhl řetěz a i přes opravu v depu to už nestačilo na lepší jak 6. místo. I přesto ale zajel pěkný závod.

Příští týden nás čeká další díl světového poháru v německém Offenburgu.

Tomáš Kolínský
S&H Superior MTB Team

Comments are closed.