Home » Foto, Tip týdne

Novinky Catlike – vychytané přilby a tretry

Submitted by on Čtvrtek, 21 Březen 2019No Comment
Novinky Catlike – vychytané přilby a tretry

Právě jsme naskladnili novinky od španělského specialisty na přilby a tretry, značky Catlike, kterou do České republiky dovážíme. Mezi přilbami jde o novinky pro oblíbené trailové ježdění, ale i čistě silniční nebo triatlonové modely. Čerstvý vítr mezi tretrami dělá především model Whisper Oval.
Catlike Vulcano – dostupný model pro milovníky trailů a rozšířené bezpečnosti

Vzrůstající obliba trailového ježdění je vidět nejen u výrobců kol. Na širokou nabídku biků, začínajících na jen trochu přiostřených XC modelech s teleskopickou sedlovkou a konče ostrým náčiním s geometrií blížící se velkému enduru reaguje přilba Vulcano. Zvýšená ochrana zátylku a spánků, nastavitelný kšilt a také speciální technologie Dual Flow, která maximalizuje odvětrávání přílby bez přehřívání. Za nás je Vulcano naprosto univerzální přilbou pro všechny, kteří chtějí větší míru bezpečnosti, stále dobré odvětrávání a nízkou váhu za solidní cenu. A k tomu nemusíte být zrovna trailový specialista.
Catlike Vento – pro ty, co pátrají po nejmenším odporu vzduchu

Catlike přímo ve svých materiálech uvádí: „Na asfaltu může být vítr tvůj nejlepší spojenec nebo nejhorší nepřítel“. Má naprostou pravdu, pokud berete silniční cyklistiku vážně. A model Vento v ideální aerodynamice doslova exceluje. Vnitřní aramidová část přilby s promyšlenou dráhou odvětrávacích otvorů ideálně reaguje na různé poryvy větru a nestálé vlivy počasí, se kterými se jako cyklisté běžně setkáváme. Mimochodem, víte, co je aramid? Je to materiál používaný například v NASA! Vento má jako mnoho dalších modelů od Catlike mnoho unikátních technologií, a proto ji řadíme mezi high-tech přilby. Výhodou však je, že nezdecimuje vaši peněženku.
Catlike Whisper Oval – součet zkušeností v jedné tretře

Španělská značka se velice pyšní tím, že na svém novém modelu treter zúročily z minulosti co se dalo. 10 let vývoje v jedné tretře tedy zní jako hodně přesvědčivý argument. Nový model je nabízen ve verzi jak pro MTB, tak se silniční konstrukcí. Na té se podepsali nejen vývojáři, ale také ti nejlepší jezdci za Catlike se svými poznatky. Speciálně byla pozornost věnována vyřešení co nejlepšímu obepnutí nohy a především části kolem paty, aby se tretra neměla šanci vyzouvat. Tomu samozřejmě napomáhá i utahovací systém BOA, na který výrobce poskytuje doživotní záruku. A jak že byla vyřešena právě ona pata? Použitím materiálu Clarino, což je speciální mikrovlákno s minimální hmotností, které je třikrát silnější než pravá kůže.
Model Whisper Oval máme ve všech variantách, nechybí ani s karbonovou podrážkou jak pro MTB, tak silniční cyklisty.

Kompletní nabídka 2019 přileb Catlike ZDE

Kompletní nabídka 2019 treter Catlike ZDE

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.