Home » Tip týdne

PowerBar Ride Shots

Submitted by on Sobota, 24 Duben 2010No Comment
PowerBar Ride Shots

Novinka značky PowerBar, která je světovým lídrem mezi výrobci sportovní a doplňkové výživy, je řazena mezi produkty dodávající energii při výkonu. Jedná se o energetické bonbóny PowerBar Ride Shots, v jejichž útrobách nenajdete žádná umělá dochucovadla, žádná barviva a žádné konzervanty. Jen rychlý zdroj energie. Balíčky devíti energetických bonbonů, které jsou kromě lahodné chuti také skladné (například v kapse dresu při závodech), jsou určeny k dodávání energie při zvýšeném tělesném výkonu a tvoří tedy pomyslný stupínek mezi energetickými tyčinkami a gely.

Novinka obsahuje kofein, který je ověřeným stimulantem psychického i fyzického výkonu, a v celém balíčku je ho 75mg. Dle intenzity fyzické zátěže je doporučováno rozkousat a zapít vodou nebo sportovním nápojem jeden nebo dva bonbóny každých 10 minut. Bonbóny PowerBar Ride Shots jsou výraběny v České republice a na trh budou dodávány ve dvou příchutích – citron a double kofein.

Tablety Ride Shots jsou rychlý zdroj energie díky patentované receptuře C2MAX – zrovna jako originální PowerBar Gel. Šest bonbonů Ride Shots v sobě ukrývá stejné množství energie, jako 1 PowerBar Gel.

Maloobchodní cena je 39 Kč (e-shop).

PowerBar patří ve světě mezi absolutní špičku ve výrobě sportovní nutriční výživy, nabízí kompletní sortiment pro všechny druhy sportů – cyklistiky nevyjímaje. Používá jej Lance Armstrong, Gunn-Rita Dahle, i triatlonisté havajského IronMana. Dodavatelem PowerBaru na český trh je společnost ID Sport. Více informací najdete na stránkách www.czech-powerbar.cz.

Comments are closed.