Home » Tip týdne

PŘILBA CATLIKE WHISPER 2011 ZLATÁ

Submitted by on Čtvrtek, 17 Únor 2011No Comment
PŘILBA CATLIKE WHISPER 2011 ZLATÁ

Limitovaná série (1000ks) s podpisy olympijských vítězů Juliena Absalona a Samuela Sáncheze dodávaná včetně přepravního boxu se zlatým logem. Každý kus je s očíslovaným certifikátem.

Whisper Plus skutečně reprezentuje vrcholnou kvalitu a špičkové technologie, na které je firma Catlike právem hrdá u všech nabízených přileb. Vozí jej světové špičky a prochází tak nejtvrdším testováním v nejextrémnějších podobách cyklistiky. Julien Absalon v této přilbě zvítězil na olympiádě v Pekingu a na MS v MTB XC. Samuel Sanchéz se v ní zde stal také olympijským vítězem na silnici a Thor Hushovd se stal loni mistrem světa ve stejné disciplíně.  Dnes v ní závodí nově např. profiteam Movistar.

Nyní je nabízen již čtvrtým rokem a sezónu od sezóny je neustále vylepšován, stal se tak mistrovským dílem ve vlastní kategorii, kde hmotnost, ventilace a především bezpečnost jsou při tvorbě této přilby stejně důležité. Nová 2011 řada Premium Plus MTB s detaily doladěnými v barvě přilby.

CES (Crash Energy Splitter) technologie je klíčovým faktorem pro zajištění nejvyšších bezpečnostních standardů přilby Whisper Plus. Nikdy předtím nebyla žádná přilba designována s takovým zaměřením na bezpečnost uživatele. Vnitřní systém přilby a ventilační otvory byly specificky designovány tak, aby jakýkoliv náraz byl rozdělen na celou plochu přilby tak, aby došlo k jeho co nejefektivnějšímu pohlcení.

Whisper Plus – vlajková loď firmy Catlike

39 větracích otvorů

CES technologie Inovovaná vnitřní část v šedé barvě

IN-MOLD technologie-Proces, při kterém je tvrdá vnější skořepina pevně spojena s vnitřní polystyrénovou pěnou v jeden nedělitelný celek, zvyšuje odolnost proti nárazům a zlepšuje rozložení energie nárazu

MPS 3D upínací systém-Catlike exkluzivní zadní upínací systém

MPS (Multi Poziční Systém) umožňuje nastavení zadní části upínacího systému v různých směrech: nahoru-dolů (dle tvaru hlavy), od sebe-k sobě (dle obvodu hlavy)

Dual Flow-Exkluzívní Catlike design – velké přední vstupní vzduchové otvory jsou spojeny s velkými zadními výstupními otvory. To umožňuje konstantní odvětrání přilby tak aby bylo vyloučeno přehřátí.

Velikosti SM 50-54cm (240g) MD 55-58cm (260g) LG 59-61cm (270g)

Další info na webu dovozce do ČR – CYKLOŠVEC

Comments are closed.