Home » Cestování, Technika & Recenze

Víkend vleže s Azub Bikem

Submitted by on Úterý, 15 Červen 2010No Comment
Víkend vleže s Azub Bikem

společnost Azub Bike připravila nejen pro fanoušky alternativní cyklistiky dva dny plné nových zážitků. O víkendu 26. – 27. června 2010 totiž v prostorách brněnské Kolonády vypukne jedinečný Víkend vleže, kdy bude možné zhlédnout nejrůznější produkty alternativní cyklistiky na jednom místě. A navíc si je všechny i vyzkoušet na vlastní kůži.

Všichni návštěvníci Kolonády mohou během tohoto víkendu otestovat jízdu na všech typech lehokol nejrůznějších velikostí. A nejen to, Azub Bike s sebou přiveze i zbrusu nový kousek ze svého portfolia, teprve nedávno představenou lehotříkolku původní české konstrukce Azub Eco Trike. Všechny testovací jízdy proběhnou samozřejmě za asistence zkušených jezdců, kteří rádi poradí a pomohou i těm méně zdatným.

Společně s lehokoly a lehotříkolkou lze na Kolonádě také otestovat jízdu na nejprodávanějších skládacích kolech světa značky Dahon, která vynikají nejen svým jednoduchým systémem skládání, ale i nízkou vahou a moderním designem. Skládací kola Dahon jsou navíc svými jízdními vlastnostmi plně srovnatelná s běžnými koly.

Pro outdoorové rodiny s dětmi nebude chybět možnost testování cyklovybavení pro malé děti, jako jsou vozíky za kolo značek Burley a Azub Jerry, dětské odrážedlo Fík, tažné tyče či přípojná dětská kola.

Víkend vleže startuje v sobotu 26. června ve 11 hodin na Kolonádě a pokračuje až do nedělního večera.

Zdroj: www.azub.cz

Comments are closed.