Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Tour de France, Týmy & závodníci, Závody

Úspěchy Deda elementi na Tour de France

Submitted by on Pátek, 20 Červenec 2012No Comment
Úspěchy Deda elementi na Tour de France

Italská značka Deda elementi na Tour de France sklízí velké úspěchy. Na Tour de France 2012 sbírají úspěchy 3 týmy s komponenty Deda elementi – Ag2r La Mondiale, Lotto Belisol a Europcar. André Greipel /Lotto Belisol/ vyhrál ve spurtu 3 etapy s řídítky Deda 35. Používá PŘEDSTAVEC DEDA TRENTACINQUEŘÍDÍTKA DEDA M35 CARBON

Zajímavá je řada 35 se se zesíleným průměrem řídítek  na 35 mm. Zcela originální novinka od DEDA ELEMENTI!  35 umožňuje lepší úchyt a výrazně zvyšuje tuhost představce a řídítek.

Další info: www.trentacinque.net/


Voeckler a Presa ovládli desátou a šestnáctou etapu

Francouzský cyklista Thomas Voeckler /Europcar/ vyhrál desátou etapu Tour de France až díky spurtu v závěrečných metrech tratě. Lépe zvládnout závěrečný sprint mu pomohla i nová řidítka značky Deda Elementi s názvem PRESA. Řidítka PRESA představují zcela nový koncept řízení kola, označovaný RHM (Rapid Hand Movement). Řidítka PRESA jsou vyrobena tak, aby co nejvíce usnadnila změny pozice úchopu rukou, čímž je jezdci umožněno rychlejší přechod z „horní pozice“ do „spodní“ pozice.

Jeho oddílový kolega Pierre Rolland /Europcar/ vyhrál 11. etapu Tour de France po samostatném úniku.

Miláček Francie Thomas Voeckler vyhrál po samostatném úniku i královskou 16. etapu v Pyrenejích a oblékt puntíkovaný trikot pro nejlepšího vrchaře.
Team Europcar používá ŘÍDÍTKA DEDA PRESA CARBON 31,7

CYKLOŠVEC je dovozcem Deda elementi do ČR. Komponenty Deda elementi najdete na: www.cyklosvec.cz/deda-elementi/

Fotogalerie

 Deda na Tour de France 2012 Greipel a Deda na Tour de France 2012 Thomas Voeckler Deda na Tour de France 2012 Deda na Tour de France 2012 ŘÍDÍTKA DEDA M35 ALLOY ŘÍDÍTKA DEDA M35 ALLOY ŘÍDÍTKA DEDA M35 ALLOY Rolland - Deda na Tour de France 2012 Deda Presa Deda Presa white Deda 35 carbon Thomas Voeckler - Vítězství Deda elementi na Tour de France Deda na Tour de France 2012 Deda na Tour de France 2012 Deda na Tour de France 2012 Deda na Tour de France 2012 Deda na Tour de France 2012 Thomas Voeckler - Vítězství Deda elementi na Tour de France Deda Presa

Comments are closed.