Home » Technika & Recenze, Tip týdne

Olej RSP Cera Glide

Submitted by on Středa, 9 Červen 2010No Comment
Olej RSP Cera Glide

Vedle kosmetiky pro sportovce je v nabídce rakouské značky RSP také široký výběr olejů a čistících prostředků pro kola. Za jedenadvacet let si RSP vytvořilo renomé špičkové kvality svých výrobků a dál jej světem šíří tovární tým RSP, v jehož barvách závodí i čeští rideři Michal Maroši a Tomáš Slavík. Řadu cyklistických olejů, čističů a mazadel, které lze použít nejen v servisech, ale jsou vhodné i pro vlastnoruční domácí základní údržbu, nazývají Rakušané Ultra Bicycle Care. Patří sem i sprej Cera Glide.

RSP Cera Glide je speciální suché mazivo s keramickým aditivem, které je určeno k použití na řetěz a pohyblivé části kola. Keramické příměsi byly původně vyvinuty pro kosmický průmysl, ale postupně si našly cestu i do běžnějších oborů – díky nim totiž mazivo snižuje tření a opotřebení součástek, chrání proti korozi a životnost této složky a jejích mazacích schopností zvyšuje také vysoká odolnost vůči extrémně vysokým i nízkým teplotám.

Mazivo RSP Cera Glide Neobsahuje olej, vosk ani silikon, což ošetřené součástky chrání proti ukládání pevných zbytků mazadel. Působí vodoodpudivě, antistaticky a po zaschnutí je odolný proti dešti. Jako stvořené pro mokré tréninky či závody.

Sprej o obsahu 200 ml přijde na 199 Kč.

Dovozce: CykloŠvec s.r.o.

Comments are closed.