Home » Aktuální téma, Foto, Technika & Recenze

TRETRY CATLIKE SIRIUS A DRAKO – KVALITA ZA PŘÍZNIVOU CENU

Submitted by on Čtvrtek, 28 Duben 2016No Comment
TRETRY CATLIKE SIRIUS A DRAKO – KVALITA ZA PŘÍZNIVOU CENU

Novinkou předního španělského výrobce cyklistických přileb a od loňské sezony i cyklistické obuvi jsou dva typy treter v nižším spektru nabídky. Dražší model s názvem SIRIUS MTB je určen pro sportovně zaměřené jezdce. Tretry mají zesílenou patu a špičku, svršek ze syntetické kůže a síťoviny, o spojení s povrchem se stará nylonová podrážka s dostatečně hrubým vzorkem a jsou vhodné pro použití se systémem SPD. V přední části jsou závity pro možnost montáže hrotů (nejsou součástí treter). Vnitřní antibakteriální vložka má neutrální podporu nožní klenby. O jistotu a pohodlí upevnění na noze se stará dvojice suchých zipů v kombinaci s výměnnou přezkou. V nabídce jsou velikosti EU 38-47 a tři módní barevné varianty černo-bílá, černo-červená a černo-zelená. Hmotnost treter (velikost 43) je 345g. Cena 2690 Kč.

Model SIRIUS ROAD je silniční verzí výše zmíněné tretry. Svršek i upevnění je shodné s MTB variantou, nylonová podrážka je pochopitelně v silniční variantě pro použití se systémem SPD i LOOK. Antibakteriální vložka má taktéž neutrální podporu nožní klenby. Doporučená cena i rozsah dodávaných velikostí je stejný, barevné varianty odlišné a to bílo-černé a bílo-červené, hmotnost páru (velikost 43) je 315g.

Nejníže cenově nikoliv kvalitativně posazeným modelem v nabídce Catlike je tretra DRAKO MTB. Jedná se o rekreační model ze syntetické kůže a mikrovlákna, hrubá nylonová podrážka je shodná s vyšším modelem, SPD kompatibilní. Usazení na noze zabezpečují tři suché zipy.

Neutrální podpora nožní klenby je samozřejmostí. V nabídce tři barevné varianty: černo-červená, černo-stříbrná a černo žlutá, velikosti EU 38-47. Hmotnost treter (velikost 43) je 315g, cena 2390 Kč

www.cyklosvec.cz/catlike

Comments are closed.