Home » Tip týdne

Tyčinka PowerBar Energize

Submitted by on Úterý, 15 Červen 2010No Comment
Tyčinka PowerBar Energize

Nová energetická tyčinka s ovesnými vločkami a sodíkem pro sportovce nebo pro osoby při zvýšeném tělesném výkonu je výsledkem práce odborníků německé společnosti PowerBar, světového lídra na poli sportovní výživy. Tyčinka PowerBar Energize je dvojitý sacharidový mix při pouhých 2 g tuku. Je dodávána se dvěma příchutěmi – mango nebo lesní ovoce. Velmi chutná a také je bez konzervantů, umělých barviv či chemických přísad.

Tyčinka PowerBar Energize nabízí maximální využití sacharidů se speciálním poměrem glukózy a fruktózy, kterou PoweBar označuje jako C2MAX. Z výsledků studií vyplývá, že konzumování glukózy a fruktózy v tomto určitém poměru, je nejúčinnějším způsobem dodávání energie během výkonu. Sacharidy jsou tak nejlépe tráveny, až o 50 % rychleji se energie z nich dostává ke svalům a výkon díky tomu naroste v průměru o 8 %! Díky úpravám receptury je Energize jednodušší na rozmělnění a dobře stravitelná před aktivitou i v průběhu sportování. Obsahuje extra sodík – klíč ke kompenzaci nadměrného pocení.

Příchutě: mango a lesní směs
Balení: 50 g
Navrhovaná použití: 1-2 tyčinky za den (před a při výkonu) – zapít 200 ml vody

Cena: 58 Kč

Nutriční informace
pro 100 g
pro tyčinku
Energie kJ (kcal)
1527 (361)
840 (199)
Bílkoviny
10,8 g
5,9 g
Sacharidy
70,6 g
38,8 g
Z toho cukry
47,5 g
26,1 g
Tuk
3,7 g
2,1 g
Z toho nasycené
0,6 g
0,3 g
Vláknina
2 g
1,1 g
Sodík
0,39 g
0,21 g

Složení: Fruktózovo-glukózový sirup ovocný přípravek (14%) (ananasová a mrkvová šťáva, jablko, fruktózový sirup, laktóza, rostlinný tuk, zpevňovač: pectin, kyselina citronová, esence), maltodextrin (11%), mléčná bílkovina, rýžové křupinky (8%) (rýžová krupice, cukr, syrovátkový gluten, ječmenný slad, rostlinný tuk, sůl, esence: vanilin), mandle, sodium citrát, kyselina citronová, přírodní esence, sůl.  Může obsahovat sojovou bílkovinu, ořechy, arašídy.

Na český trh dováží: ID sport s.r.o., www.czech-powerbar.cz

Comments are closed.