Home » Aktuální téma, Technika & Recenze

Tretry Catlike Felinus

Submitted by on Pátek, 6 Únor 2015No Comment
Tretry Catlike Felinus

Španělská značka Catlike přenáší svůj typicky odvážný a osobitý design, který proslavil její přilby, také na tretry. Po čtyřech letech zkušeností s jejich produkcí výhradně pro španělský a portugalský trh se konečně dostalo i na zbytek světa. Tretry jsou nyní dostupné také v Česku.K dispozici budou pro všechny cyklistické disciplíny, tedy silnici, horská kola i triatlon, včetně novinek 2015. Základ tvoří čtyři modely, Whisper, Talent, Felinus a Scheme, od nich se potom odvíjí další modifikace pro jednotlivé disciplíny.

Krátce si představíme MTB tretry Felinus, které existují také v silniční modifikaci.

Přesto, že se nejedná o nejdražší typ, je velmi dobře vybaven po stránce materiálu i ergonomie a komfortu. Catlike si udržuje vysokou technickou úroveň u všech treter. Umí nabídnout i extra kvalitu za nižší cenu. Přesně takhle to funguje i u přileb této značky.

Modely treter Catlike Felinus a Scheme disponují technologií ErgoFit System, zajišťující pevné a při tom komfortní usazení nohy.

Ergo Fit zahrnuje mikrometrickou přezku, suché zipy, stavbu paty, podrážku, vnitřní výstelky atd, vše navrženo co nejlépe vzhledem k ergonomii

Tretry Felinus mají hmotnost 340 g (43) a jsou k dispozici ve všech velikostech 38-47. Podrážka je z lehkého nylonu a má neklouzavý povrch. Svršek tretry obstarává umělá kůže spolu s mikrovláknem. Tretry jsou extra vzdušné a při tom drží tvar. Mají zpevněnou patu, prodyšnou vnitřní vložku s neutrální podporou nožní klenby. Upínání tvoří mikrometrická přezka a dva pásky na suchý zip. U MTB verze jsou k dispozici tři barevné kombinace.

Doporučená cena je 2 490 Kč. K dostání na Svršek tretry obstarává umělá kůže spolu s mikrovláknem. Tretry jsou extra vzdušné a při tom drží tvar. Mají zpevněnou patu, prodyšnou vnitřní vložku s neutrální podporou nožní klenby. Upínání tvoří mikrometrická přezka a dva pásky na suchý zip. U MTB verze jsou k dispozici tři barevné kombinace. Doporučená cena je 2 490 Kč. K dostání na www.cyklosvec.cz „>www.cyklosvec.cz

Comments are closed.