KC Slavia Praha – říjen a listopad ve znamení oslav

Začátek října byl ještě plný závodění zejména v terénu. Opět si velice dobře vedl veterán Jan Kučera a junior Jakub Majer, který získal v říjnu i první UCI bod ze závodu C2 v Podbrezové na Slovensku. Ostatní členové se věnovali oslavám 130 let založení cyklistické Slávie. 28.10. na státní svátek republiky, jsme uspořádali závody na dráze a další dny jsme již tradičně zavítali na místa posledního odpočinku Františka Haupta a MUDr .Jaroslava Hausmana, který bude mít za pár dnů výročí 150 let od narození. Vše vyvrcholilo 3.11 ve Strašnickém divadle, kde jsme zmapovali 3 století Slavie, byl připraven historický večer s pohoštěním.
5.11. Jsme ještě pozdravili na Letné ČKV, pod jehož křídly Slávisté závodili od roku 1880 až do 14.11. 1892, kdy založili samostatný cyklistický odbor A.C.O.S. Nyní se již připravujeme na novou sezónu ve Slavii již pořadovým číslem 131.
2.10. Toi Toi cup Hlinsko: J.Mayer 35 místo.
7.10 TBC série Bernartice: J.Mayer 4. místo Junioři.
10.10. UCI C2 Pobrezová: J.Mayer 10. místo Junioři.
11.10. ČT Author cup: J.Kučera 4/36 místo Masters, M.Menšík 224/658 Elite (kat/celkově).
28.10. Závody dráha pořadatel KC Slavia Praha.
29.10. Jízda a položení věnce na hrob MUDr. Jaroslava Hausmana, pořadatel KC Slavia Praha.
30.10. Jízda a položení věnce na hrob Františka Haupta, pořadatel KC Slavia Praha.
3.11. Historický večer ve Strašnickém divadle, pořadatel KC Slavia Praha.
5.11. ČKV Pražská míle.
In distinction, a younger particular person has more time to recuperate from potential drops within the stock market, permitting them to discover riskier options.
Leave your response!