Home » Aktuální téma, Foto, Týmy & závodníci

Kmínek a Telecký vystoupili po Trofeo Cinelli na pódium

Submitted by on Pondělí, 28 Březen 2022No Comment
Kmínek a Telecký vystoupili po Trofeo Cinelli na pódium

Skvělým výsledkem se prezentovali Vojtěch Kmínek a Štěpán Telecký z Favoritu Brno na 10. ročníku silničního závodu Trofeo Cinelli – VC Hlohovce 2022, když v kategorii U23 skončil Vojta na třetím místě a juniorskou kategorii vyhrál Štěpán. Na čtvrtém místě v U23 skončil Martin Voltr a Štěpán Široký obsadil místo šesté. Vítězství v kategorii U23 vybojoval Filip Řeha z týmu Elkov Kasper. „Pro nás šlo o první start v sezóně, takže jsem nevěděl co od toho můžu očekávat. Tým se s tím nakonec popasoval velmi dobře, výsledky závodníků i týmové pojetí mi udělaly radost, hodnotil šéftrenér Favoritu František Trkal.

V neděli se závodníci Favoritu Brno postavili na start domácího závodu V. Bíteš-Brno-V. Bíteš a za mě to byl solidní výkon.

Kmínek čtrnáctý na Bíteši. Vojtěch Kmínek byl nejlepším z cyklistů Favoritu Brno v zahajovacím závodě Českého poháru v silniční cyklistice Škoda Cupu, kterým byla klasika Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš. Obsadil celkové čtrnácté místo a hned za ním přijel Adam Křenek. „Za mě to byl solidní výkon, a i to umístění ve slušné konkurenci beru,“ hodnotil závod dlouhý 162 km šéftrenér Favoritu František Trkal. „Líbilo se mi týmové pojetí. Kluci se snažili a v našem domácím závodě se určitě neztratili,“ dodal šéftrenér.

Foto: Jan Brychta / Světcyklistiky,cz, Favorit Brno

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.