Home » Aktuální téma, Foto, Trénink, Týmy & závodníci

Vydařené soustředění ve Španělsku

Submitted by on Pondělí, 21 Únor 2022No Comment
Vydařené soustředění ve Španělsku

Silniční tým mužů Favoritu Brno má za sebou vydařený tréninkový kemp v Esteponě na jihu Španělska. Svěřenci šéftrenéra Františka Trkala se tam na sezónu připravovali přes tři týdny. „Z celkového pohledu to bylo hodně kvalitní soustředění, i když se nám nevyhnuly komplikace v podobě pozitivního testu na Covid u Čekala. Musel být v izolaci, a protože neměl úplně lehký průběh, vypadl z tréninku na deset dní,“ prozradil František Trkal. „Tým jsme na některé fáze tréninku rozdělili, protože kluci jako Křenek, Široký, Čepek, Čekal, Kopelent a Červíček, kteří se více věnují i dráze, měli sezónu delší, a naopak Voltr s Kmínkem už v prosinci absolvovali tréninkový kemp na silnici a byli výkonnostně trochu dál. Ale dvě třetiny jsme toho odtrénovali všichni společně,“ informoval šéftrenér. Závodníci Favoritu se připravovali v ideálních klimatických podmínkách. „Počasí nám vyšlo super a odtrénovali jsme vše, co jsme chtěli. Teď po návratu domů musí kluci dobře zregenerovat a znovu se vrhneme do práce. Doufám, že všichni zůstanou zdrávi, protože 28. února odjíždíme na závěrečné soustředění do Chorvatska. Tam už bude probíhat finální příprava k prvním závodům,“ dodal František Trkal.

Letos budou muži Favoritu závodit opět na kolech Stevens Izoard Pro Disc, v přilbách Catlike Vento a s řetězy KMC od CYKLOŠVEC.

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.