Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Závody

Táborské okruhy – kriterium 50km

Submitted by on Pátek, 15 Duben 2011No Comment

Za nevlídného počasí se konal ve středu 13.4.2011 I.díl pěti dílného seriálu Táborských okruhů.

obrázek

V 17h 15min. se na start v Táboře postavila elita České cyklistiky včetně našich profesionálních jezdců
GO! Nutrixxion teamu :

Michal Kesl 28let Plzeň
Jan Šimek 25 let Velešín
Ondrěj Vobora 24let Tábor
Jan Klabouch 21let Č.Budějovice
Josef Rajchart 19let Rokycany

Z nejlepších chyběli jen vítěz úvodního dějství Českého poháru Milan Kadlec z Dukly Praha. Z těch ostatních pak ti kteří své ambice reálně posoudili a na start za deštivého počasí při teplotě +3°C ani nedorazili.
A tak se na start postavila jen málopočetná skupina 34 závodníků, která ovšem motivaci i ambice na vítěznou prémii 5000Kč měla.
A tak se v premiéře bylo na co dívat.

V útulných prostorech v zázemí trati kde se v lednu 2010 uskutečnilo MS v cyklokrosu, které nabízí možnost občerstvení pro diváky i výhled na celou trať přišlo za cyklistickou podívanou i nevídané divácké publikum.

Za celý tým děkuji všem našim fanouškům a rádi vás uvidíme i příště.

Všichni se museli uklonit excelentnímu výkonu zkušeného rutinéra, jenž v minulosti ovládl i světový pohár Zdeňkem Mlynářem (36).
Ten si po druhém místě v úvodním dějství Českého poháru Brno – Velká Bíteš – Brno dojel dnes pro vítězství.
Náš Michal Kesl obsadil 2. místo a Jan Šimek 4. místo, třetí byl domácí Ondřej Bambula.

Musím poděkovat jak fanouškům GO! Nutrixxion teamu tak i všem jezdcům, kteří se spolupodílely na úspěchu Michala Kesla.

Přijďte nás opět podpořit a shlédnout špičkovou cyklistiku. Budeme se snažit podat nejlepší výkon a opět probojovat mezi nejlepší.

Díky všem, kteří sdílíte s námi cyklistiku jinak.