Home » Aktuální téma, Týmy & závodníci

KC SLAVIA PRAHA – hodnocení srpen

Submitted by on Úterý, 13 Září 2016No Comment

Sice se zpožděním, ale opět jsme tu s dalším měsíčním hodnocením naší činnosti. Tentokrát jsme moc nezávodili, i když nějaké závody jsme přece jen dali. Vrcholem měsíce byl 27. a 28.8. – 2. úspěšný ročník VC Temelína. Zde si na 200 cyklistů muselo poradit nejen s nástrahami počasí v podobě vysokých teplot, ale na nedělní dlouhé trati museli překonat přes 2000 výškových metrů. Časovka i silniční závod se jeli za podpory většiny našich klubových sponzorů a výrazné podpory jsme se dočkali také od Skupiny ČEZ, která zajistila i pěkné zázemí závodu v blízkosti Jaderné elektrárny Temelín. Občerstvení na trati i po výkonu zajistil Isostar a hasičský sbor. Ceny zajistili další partneři: Kardio ambulance LPV, Zdeněk Peltan, Cyklošvec Písek, Kärcher Čistící stroje, ČAUS, Cyklosport RIK (CUBE), Porsche České Budějovice, Sýkora Sportswear, Stádlecký perník, Cyklosport Otčenášek, Vital Praha, Samolepky pro kolo, JANEV dopravní značení a Roadcycling.cz . Kompletní výsledky naleznete na www.stopnuto.cz a obrázkové zpravodajství na www.fotokucera.cz, Rozdány byly i mistrovské tituly, jelikož závody byly oficiálním Mistrovstvím ČR univerzitního sportu. Časovka pak byla i Mistrovstvím JAL. Kompletní přehled výsledků naleznete jako vždy níže.
Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci.

14.8. MVV Železný Brod – K. Kopr 7. místo kat. B, M. Háze 7. místo kat. příchozí
17.8. GP Cube Na cesty cup 2016: K.Kopr 4.místo kat.masters