Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Závody

Úspěšné závody v Rakousku

Submitted by on Středa, 24 Duben 2013No Comment

Vynikajících výsledků dosáhla na uplynulých závodech českotřebovská cyklistka Monika Simonová. Na jednorázových závodech, které se konaly v Rakousku, bojovala s elitní evropskou špičkou a přivezla i několik cenných úspěchů, jak z časovek tak z hromadných závodů.

Ve dnech  20 a 21.dubna se konaly tradiční jarní závody RC Schnecke-Frühjahrsklassiker , kdy v sobotu závodí cyklisté v časovce a v neděli bojují v závodě s hromadným startem. Právě v těchto závodech byla Monika velmi úspěšná a v obou vybojovala vynikající 2. místo.

3. Lackner Lisa              ARBÖ Radteam Vitalogic

Velmi dobrý výsledek zaznamenala Monika také na mezinárodním závodě v časovce, ve městě Ybbs, kde se na startu sešlo hned několik mistryň evropských zemí a také několik profesionálních týmů. Na tomto závodě se Simonová dokázala probojovat do elitní desítky a svým umístěním byla druhou nejlepší českou závodnicí, když na 4.místě skončila česká mistryně republiky v silničním závodě Pavlína Šulcová.

10. Simonová M.   CZE   Cyklotrenink F.T.          18:27,90

Třebovská závodnice, jezdící v barvách Cyklotreninku F. Trkala, si svými kvalitními výsledky ze začátku sezóny, řekla také o nominaci na světový pohár Gracie Orlová, který se koná od 25.-28.4.2013 a kde čeká na závodnice v 5 etapách přes 400 km.

Jsem velmi ráda že se na začátku sezóny daří a doufám,  že to vydrží i nadále. Těším se na  Gracii a i když je to velmi těžký závod a profilem ne zrovna ideální pro mě, doufám že se našim dvěma českým týmům bude dařit a budeme v etapách vidět,  řekla na závěr Monika.

Aktuální informace lze sledovat na stránkách Moniky Simonové

Poděkování za podporu v letošní sezóně patří :  Eko Bi s.r.o., Armat spol. s.r.o., Elektro Franc, Rydo, CZ Loko a.s., InCore Fitness, BB Cut, Sport Bárt, Velebný a fam., Auto Eso, Pivovar Faltus, Stavebniny Ureš a Sportovní areál Jedlová.