Home » Trénink, Za jízdy, Závody

Janoušek zahájil večerní Ligu Ski areálu Těškov prvenstvím

Submitted by on Sobota, 15 Prosinec 2012No Comment

Středečního večerního závodu o cenu Cyklo Bartoníček se zúčastilo 20 startujících. Závod na 10 km volnou technikou vyhrál Jakub Janoušek z LK Plzeň v čase 33.min. 23 sek, který na tomto závodě obsadil 3. místo v loňské sezóně. Opět druhý byl Ladislav Provod – 23 s z USK CS Plzeň a třetí Michal Tošner z LK Slovan Karlovy Vary – 1:12min. V ženské a juniorské kategorii dominovala Martina Janoušková. Skvělé sněhové podmínky si pochvalovala většina startujících a doufáme, že i v příštím týdnu vydrží.

Závod dorostu vyhrál Lukáš Pospíšil Stupno a v dětské kategorii Markéta Vaicová. Závod Masters na 45 let vyhrál Lubomír Slavík Rokycany. Další závod se koná 19.12.2012 opět od 17.45  a  5. ledna( sobota) od 14.00 hodin je plánován tradiční Tříkrálový běh, kdy plánujeme velký okruh Ski areálu tzn. Těškov- Holoukov – Mýto – Těškov.