Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy

Expres CZ – Tufo Team Kolín v průběžném pořadí Českého poháru

Submitted by on Pátek, 2 Červen 2023No Comment
Expres CZ – Tufo Team Kolín v průběžném pořadí Českého poháru

Závodem na Zadově jsme se minulý víkend přehoupli do druhé poloviny seriálu závodů Českého XCO poháru. A díky vyrovnaným výkonům v silné mezinárodní konkurenci si stojíme více než dobře.

 

 

 

Celkové pořadí ČP XCO po 3 závodech:

1. v celkovém pořadí týmů

1. družstvo juniorů

1. družstvo muži elite

1. Matěj Ulík muži elite

1. Patrik Černý muži U23

3. František Hojak junior

3. Richard Severyn kadet

3. Eva Drhová kadetka

3. družstvo kadetů

Juniorský závodník František Hojka zaznamenal na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě, kde startovalo hned 7 našich závodníků, velmi výrazný výsledek. Je znát, že Fanda je skutečně závodní typ a z vrcholných akcí se psychicky nepoloží. I díky tomu na své poměry perfektně odstartoval a již od prvního kola se pohyboval na předních pozicí. Tento velice dobrý výkon podtrhuje konečné 7. místo.

Robert Hula si ještě mezi XCO závody odskočil potrápit maratonce. To se mu perfektně podařilo, když ukořistil titul Krále Šumavy.

Nyní nás čeká již tvrdá příprava na nadcházející MČR XCO v Bedřichově, které se koná v polovině července. Nebudeme tak zahálet a hned příští týden se zúčastníme mezinárodních závodů v Rakousku, poté Světového poháru v Leogangu a nevynecháme ani silniční MČR na Slovensku. Držte nám pěsti ať druhou polovinu sezóny zvládneme ještě lépe než tu první.

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.