Home » Cyklokros, Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Začátek nového roku na zahraničních závodech

Submitted by on Pátek, 6 Leden 2023No Comment
Začátek nového roku na zahraničních závodech

Čtveřice našich nejlepších cyklokrosařů Patrik Černý, Robert Hula, František Hojka a Daniel Rubeš se pečlivě připravuje na nadcházející vrchol sezóny v podobě Mistrovství České republiky, které proběhne již příští neděli v Mladé Boleslavi. V rámci domácího šampionátu navíc budou bojovat o místa v reprezentačním výběru pro Mistrovství světa. Aby se po objemovém soustředění na Mallorce opět dostali do závodního tempa, nelenili a místo silvestrovských oslav zamířili na mezinárodní závody do Lucemburska a Švýcarska. 

Nejlepší výkony o víkendu podal úřadující mistr České republiky junior František Hojka. V obou dnech se dokázal prosadit mezi špičku závodního pole a tak na Nový rok dokázal vybojovat v lucemburském Petange 3. místo. Po přejezdu do Švýcarska, konkrétně do města Meilen ukázal, že tratě s větším převýšením mu sedí ještě více a dokázal tak svůj předchozí výkon ještě o stupínek vylepšit. Do cíle dojel jako 2. junior.

Team jezdí na kolech Stevens

 

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.