Home » Technika & Recenze

Nový web značky BlackJack

Submitted by on Pátek, 26 Březen 2010No Comment
Nový web značky BlackJack

Značka Black Jack, která pochází z Pyrenejského poloostrova, patří pod křídla firmy Rodi – výrobce ráfků a zapletených kol. Zatímco Rodi se zdá být ekonomickou variantou s příznivým poměrem ceny a výkonu, Black Jack se od své mateřské značky odlišuje líbivějšími designy a zaměřením na jinou skupinu zákazníků s vyššími nároky. Tato kola jsme mohli vidět i na letošním mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře na kolech některých reprezentantů Španělska. Firma teď spustila novou webovou prezentaci…

Black Jack je jedna z nejoblíbenějších karetních her provozovaných v kasinu, ale zároveň portugalská značka zapletených kol a ráfků pro cyklistiku, která je i partnerem Galaxy série.

V sortimentu Blackjack najdete jak zapletená kola pro silniční bicykly, tak i horská kola nebo dokonce sjezdové disciplíny. Vrcholem nabídky pro bikery jsou například bezdušová kola 26″BJ, která jsou dodávána ve dvou barevných kombinacích – bílé a černé. Kola se točí na bezúdržbových nábojích s průmyslovými ložisky, zeslabované nerezové dráty jsou pleteny přímo a hmotnost páru číní příznivých 1871gramů.

Silničáři zase ocení karbonová kola 28″ CA40. Tato závodní karbonová kola mají karbonový ráfek s výškou profilu 40 milimetrů s hliníkovou brzdnou plochou, přední výplet je radiální s 18 dráty, zadní výplet disponuje 24 dráty, které jsou u obou kol ploché dráty. Kola jsou samozřejmě dodávána ve variantě pro Shimano nebo Campagnolo. Hmotnost činí 770g pro přední kolo, 935 g pro zadní výplet.

Firma připravila novou mezinárodní prezentaci, kterou naleznete na adese www.blackjack.pt

Pro informace v češtině a české ceny však navštivte webové stránky dovozce – CYKLOŠVEC s.r.o. – www.cyklosvec.cz/blackjack

Comments are closed.