Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Tour de France, Závody

Cadel Evans vítězem Tour de France

Submitted by on Úterý, 26 Červenec 2011No Comment

Závěrečnou 21. etapu Tour de France vyhrál ve spurtu Mark Cavendish a tím poprvé v historii získal zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže. Celkové vítězství patří Cadelu Evansovi, který se dostal do žlutého trikotu po výborné časovce, která byla předposlední rozhodující etapou letošní napínavé Tour.  Poprvé v historii vyhrál závod Australan a poprvé také stála na stupních bratrská dvojice. Bratry Schlecky definitivně zdolal Evans právě v sobotní časovce.

Výsledky 21. závěrečné etapy Tour de France 2011: Créteil – Champs-Élysées (95 km)