Home » Aktuální téma, Cyklokros, Foto, Týmy & závodníci, Závody

David van der Poel vyhrál závěrečný závod Toi Toi Cupu v Kolíně

Submitted by on Středa, 20 Prosinec 2017No Comment

V Kolíně se jel závěrečný závod Českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu, který se jel i jako mistrovství ČR kategorií mládeže. Mistrovského závodu v kategorii žáků se zůčastnilo 71 (!) mladých adeptů cyklokrosu. Libor Švec /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel na 44. místě.

Junioři: 1. Tomáš Kopecký (ACROG Balen), 2. Jakub Schierl (Expres CZ Kolín) v přilbě a tretrách Catlike Whisper a s řetězy KMC/, 3. Tomáš Ježek (Ivar CS Author team).Mezi juniory dojel Josef Kunášek /KH Tour Stevens Bikes team/ na 11. místě.

Toi Toi Cup v Kolíně mezi muži vyhrál David Van der Poel /Beobank-Corendon Cyclocrossteam/, druhý byl Diether Sweeck /ERA-Circus/ oba na kolech Stevens Super Prestige. Třetí dojel Tomáš Paprstka a 5. Jan Nesvadba /oba Expres CZ Kolín v přilbách a tretrách Catlike Whisper a s řetězy KMC/  7. Emil Hekele /Stevens Bikes – Emilio sport/

Kategorie muži Elite – televizní záznam na ČT sport: zde

Pořadí: 1. David van der Poel (Beobank Corendon), 2. Diether Sweeck (Era Real Estate Murprotec), 3. Tomáš Paprstka (Expres CZ Kolín), 4. Martin Bína (Kolokrám.cz-Svijany), 5. Jan Nesvadba (Expres CZ Kolín).

Mezi ženami letos poprvé vyhrála Nikola Nosková (VZW Cyclocross Vorselaar) na kole Stevens Super Prestige.