Home » Aktuální téma, Foto, MTB, Týmy & závodníci, Závody

Jan Beneš vyhrál 3. závod Galaxy Stevens série v Jistebnici

Submitted by on Neděle, 20 Srpen 2017No Comment

Trek Jistebnický maraton – 3. závod Galaxy Stevens série 2017 vyhrál na delší trati 45 km Jan Beneš /CYKLOSPORT – PITSTOP.CZ/Závodní klání začalo závodem odrážedel v 9:30 h a následovali další dětské kategorie. Každý malý závodník obdržel sladkou odměnu v cíli. Ti nejrychlejší pak budou v poledne slavnostně dekorováni na pódium. Děti se mohli vydovádět pod vedením lektorky zumby v půlhodinové Zumba taneční šou pro děti.

Z náměstí v Jistebnici odstartovali závodníci na krátkou trasu 26 km a o půl hodiny později, tedy ve 13:00 h závodníci na trať dlouhou 45 km.

Na delší trati 45 km vyhrál Jan Beneš /CYKLOSPORT – PITSTOP.CZ/. Druhý dojel domácí Jaroslav Šitner /GS cykloteam Jistebnice/. Na stupních vítězů bylo vyhlášeno prvních pět závodníků na trati dlouhé a tři nejlepší na trati krátké, nechyběly medaile v novém originálním designu vyrobené firmou Efaflex, vítězové juniorských a kadetských kategorie obdrželi pohár pro Přeborníka Jihočeského kraje v maratonu mládeže pro rok 2017 a nezapomnělo se ani na nejlepší rodinné týmy.

Vrchařskou prémii na Monínci – t.j. poukaz na ubytování pro 2 osoby v hotelu Monínec vyhrál Jan Beneš. Děti mohly po celý den využít skákací hrad.