Home » Aktuální téma, Foto, MTB, Závody

Foto z 1. závodu Světového poháru MTB 2015 v Novém Městě na Moravě

Submitted by on Pondělí, 25 Květen 2015No Comment

Na startu byl i vítěz Českého poháru v MTB i cyklokrosu Tomáš Paprstka a další závodníci českého Remerx Merida teamu, kteří jeli v přilbách, brýlích a tretrách Catlike Whisper i s řetězy KMC. Proběhla zde po dojezdu závodu žen autogramiáda závodnic, které používají řetězy KMC. Na stánku Fox byl americký mechanik, který opravoval a nastavoval vidlice a tlumiče Fox. K dispozici byly katalogy v češtině Fox, Kenda i KMC.

CYKLOŠVEC vystavoval na stánku Kenda, KMC a Fox na Světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě 22.-24.5.2015, kde představil řadu KENDA PREMIUM TIRES i nové vidlice a tlumiče Fox a řetězy KMC.

Výsledky muži elite:

1.Kulhavý (ČR) 1:33:27, 2. Schurter (Švýc.) +24, 3. Abasalon (Fr.) +1:16, 4. Vogel +2:02, 5. M. Flückiger +2:37, 6. Nael (všichni Švýc.) +2:59, 7. Tiberi (It.) +3:04, 8. Litscher (Švýc.) +3:13, 9. Fumic (Něm.) +3:45, 10. Hermida (Šp.) +3:53, …22. Cink +6:05, 27. Škarnitzl +6:46, 51. Novák +8:41, 70. Eberl +10:49, Paprstka, Nesvadba oba -1 kolo, Vobecký, Malík (všichni ČR) -2 kola.