Home » Aktuální téma, Foto, Pozvánky k závodění, Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Závody

Galaxy CykloŠvec team v přípravě na novou sezonu

Submitted by on Sobota, 7 Březen 2015No Comment

Závodníci teamu Galaxy CykloŠvec absolvují vybrané závody na silnici Českého poháru Masters, JAL i ŠUAC. David Korčák /Galaxy CykloŠvec/ se stal loni mistrem ČR v časovce jednotlivců Masters v Sokolově a letos by chtěl na silnici opět titul obhájit a startovat opět i na mistrovství světa Masters. Na mistrovství světa v Lublani skončil loni 18. Celkově loni skončil 2. v Českomoravském poháru v časovkách a 4. v Českomoravském poháru v silniční cyklistice Masters.

Silniční team Galaxy CykloŠvec se připravuje i na další ročník JAL. Jihočeská amatérská liga silničních cyklistů obsahuje letos 14 závodů. Začíná 19.4. časovkou v Hosíně a končí tradičně 4.10. závodem do vrchu Cunkov. Tým Galaxy CykloŠvec skončil loni na 4. místě a v roce 2013 získal prvenství mezi týmy.  Řadu vítězství i umístění na stupních vítězů získal  v jednotlivých závodech JAL i ŠUAC pro tým opět i předoňský vítěz JAL Oldřich Míka, který loni skončil 4. Pavlína Vejvodová byla v JAL 2014 druhá mezi ženami. Letos by se chtěli jednotlivci ve svých kategoriích i celý tým opět probojovat na stupně vítězů. Zimní příprava jezdců týmu probíhala na běžkách i na kolech. Část týmu jede najíždět kilometry i na Mallorku.