Home » Pozvánky k závodění, Za jízdy

Maratonský pohár pokračuje v Mostě

Submitted by on Pátek, 21 Květen 2010No Comment
Maratonský pohár pokračuje v Mostě

Devátý ročník mosteckého maratonu je opět po roční pauze zařazen do seriálu Českého poháru maratonů. Extrémní trať po sinletrailech na třech kopcích okolo Mostu je však otevřena pro každého, koho prostě jen baví jízda po úzkých a technicky náročných stezkách. Novinkou letošního mosteckého maratonu je možnost výběru trasy během závodu. Na čtyřicátém kilometru se můžete rozhodnout zda absolvujete celou trasu Extrém-biku nebo odbočíte do cíle a budete klasifikováni jen na kratší trase Extrém Junior.

V tomto případě nepřijdete jen o cca jedenáctikilometrový úsek s dnes již mezi českými bikery vyhlášenými sjezdy jako je Kaskáda, Koryto, nejobávanější sjezd Moira, Rokle nebo Pohádka, ale také o možnost získání bodů do Českého poháru.

Pro ty, kteří si netroufnou na náročné singltreky Extrém biku jsme opět připravili třicítku, která vede po širokých cestách od hipodromu k autodromu, po nových stezkách okolo vodní nádrže Matylda a zpět do cíle na hipodrom.

Trasy:
Extrém – 67 km
Extrém Junior 56 km
HOBBY – 32 km
MINIBIKE – 6 km.

Krpál opět bude: vyhlášený prudký výjezd, kde každý může získat slevu na startovném v příštím roce.

Je mnoho krásných a náročných maratonů, existují ještě krásnější a náročnější, ale potom už je jen EXTRÉM BIKE MOST – ŠEDESÁT KILOMETRŮ OPRAVDOVÉHO BIKOVÁNÍ.

Datum konání: 22.05.2010
Místo konání: Most – Hipodrom
Pořadatel závodu: KL sport Most
Telefon: 603819930
http://www.klmost.cz

Comments are closed.