Home » Foto, Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

František Paďour novým sportovním ředitelem CK Příbram Fany Gastro

Submitted by on Úterý, 10 Leden 2023No Comment
František Paďour novým sportovním ředitelem CK Příbram Fany Gastro

Cyklisté CK Příbram Fany Gastro se pokusí navázat na historicky nejúspěšnější sezonu, kdy hlavně díky Mathiasu Vackovi slavili obrovské úspěchy. Do nové sezony vstupují s velkými změnami, jako hlavní sportovní ředitel přichází klubový odchovanec a bývalý profesionální cyklista František Paďour.

Sezona 2022 se pro příbramský klub proměnila doslova v pohádku se šťastným koncem. ´´Kdyby nám před sezonou někdo řekl, že budeme mít několik mistrovských titulů a vítěze Českého, Slovenského a Rakouského poháru už tehdy bychom mu řekli, že je blázen. Když se k tomu pak přidaly 2 tituly mistryně Evropy na horských kolech ve Švýcarsku a stříbrné medaile ze světového i Evropského šampionátu v kategorii U23, tak to je pro nás opravdu z jiného světa‘‘ hodnotí generální manažer Ondřej Wimmer.

´´Do roku 2023 vstupujeme s velkými změnami, kdy prakticky jediné, co zůstalo je jméno generálního partnera. Chceme se soustředit hlavně na kategorii U23, a proto k nám přicházejí Dominik Horák ze Sparty, Marek Majdanics z Mapei Merida Kaňkovský, Vojtěch Církva z RKCA a Daniel Mlejnek z pražské Dukly. Ze stejného týmu pak přichází i jediná elitní posila Martin Kohout.‘‘

Největší událostí je pak bezpochyby příchod Františka Paďoura na post hlavního sportovního ředitele. Bývalý jezdec profesionálních stájí NetApp a Androni Giocattoli se do týmového mechaničáku posadí hlavně při větších závodech a zároveň s tím bude působit jako důležitý konzultant vedení klubu.

Další info: ckpribramfanygastro.cz.

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.