Home » Foto, Týmy & závodníci, Za jízdy

KC Slavia Praha v říjnu

Submitted by on Pondělí, 15 Listopad 2021No Comment
KC Slavia Praha v říjnu

Konec sezóny a začátek přípravy na tu nadcházející. Tak by se dal stručně popsat poslední měsíc a půl v našem klubu. Začátek října byl pro nás důležitý v podobě účasti na GF UCI světovém šampionátu v Sarajevu. Zde náš klub a ČR reprezentoval Jiří Hledík, který se na šampionát kvalifikoval již v roce 2019 v Dubaji, kde ve světovém GF poháru obsadil 2. místo. Počasí v Sarajevu, bylo oproti Dubaji hodně odlišné. Při časovce 4°C a déšť, při silničním závodě dokonce –4°C a sníh. Výsledky Jirky stejně jako dalších naleznete níže. V rámci přípravy na příští sezónu si vyzkoušel pohárové závody v cyklokrosu již mezi juniory Jakub Mayer a nevedl si vůbec špatně. Ostatním již začalo přechodné období a tak většinou odpočívali. Přesto jsme poslední říjnový den podnikli tradiční narozeninovou jízdu Tour de Slavia. Letos délka trasy činila 129 km a oslavili jsme tak i 129. výročí klubu s položením věnců na hroby Jaroslava Hausmana a Františka Haupta. Poslední tečkou za sezónou 2021 byla 6. listopadu Pražská míle, kde náš klub skvěle reprezentoval Robert Štěrba. Děkujeme za podporu a budeme se těšit u dalších přehledů.

2.10. Toj Toj cup ČP v cyklokrosu – Jakub Mayer 25. místo (junioři)

3.10. Toj Toj cup ČP v cyklokrosu – Jakub Mayer 21. místo (junioři)

6.10. UCI GF mistrovství světa v silniční cyklistice Sarajevo BIH časovka J. Hledík 22. místo (M55+)

9.10. Autor cup 2021 12. tým ve složení : M. Menšík, O. Beran, J. Kučera a J. Erlebach

9.10. Toj Toj cup ČP v cyklokrosu – Jakub Mayer 19. místo (junioři)

10.10. UCI GF mistrovství světa v silniční cyklistice Sarajevo BIH silniční J. Hledík 32. místo (M55+)

23.10. Toj Toj cup ČP v cyklokrosu – Jakub Mayer 23. místo (junioři)

24.10. Toj Toj cup ČP v cyklokrosu – Jakub Mayer 30. místo (junioři)

31.10. Tour de Slavia – J. Hledík, V. Trojan, K. Kopr, J. Machát, O. Beran, M. Menšík

6.10. Pražská míle KČV – R. Štěrba a J. Hledík

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.