Home » Aktuální téma, Cyklokros, Závody

Vojtěch Nipl vyhrál Velkou cenu Prodoli v cyklokrosu

Submitted by on Úterý, 4 Prosinec 2012No Comment

Vojtěch Nipl vyhrál otevřené mistrovství Jihočeského kraje, které se jelo ve Veselí nad Lužnicí. Ve  Velké ceně Prodoli porazil cyklokrosař celku Focus Znojmo o 28 sekund Michaela Boroše a třetí skončil Jakub Skála, jež zaostal za vítězem o 1:40. V závodě juniorů dominoval naprosto suverénně Adam Ťoupalík z ČEZ Cykloteam Tábor.

Výsledky:

Muži:

1. Nipl (Focus Znojmo) 52:14, 2. Boroš +28, 3. Skála +1:40, 4. Kášek (všichni ČEZ Cykloteam Tábor) +2:19, 5. Gonda (Duratec) +2:59, 6. Bohata (Remerx – Merida Kolín) +5:06.

Junioři:

1. Ťoupalík (ČEZ Cykloteam Tábor) 54:45, 2. Vávra (KC Kooperativa SG Jablonec) +1:35, 3. Dejmek (ČEZ Cykloteam Tábor) +2:05, 4. Lehký (KC Kooperativa SG Jablonec) +2:38, 5. Honzík (Johnson Controls Auto Ml. Boleslav) +3:12.