Home » Aktuální téma, MTB, Pozvánky k závodění, Týmy & závodníci, Závody

MAROSANA END OF THE SEASON 2011 Vol.13

Submitted by on Pondělí, 3 Říjen 2011No Comment
MAROSANA END OF THE SEASON 2011 Vol.13

MRSN 4down je tvrdá hra, kterou se odváží hrát jen ti nejodvážnější hazardní hráči. Michal Maroši /RSP team/ si pro tuto partii vytáhl karty s čísly 7-8-9.10.11. Tahle čistá postupka v sobě ukrývá datum konání letošního loučení se s bikovou sezónou. To se již po několikáté uskuteční na sjezdovce Portášky ve Velké Úpě.

Protože 13 je důvod k oslavě, budou po oba dva večery dveře klubu Úpa otevřeny dokořán. První večer bude ve znamení přátelského potkávání a druhý pak ozdobí Jägermeister svými chicks a welcome drinky.

K hazardu neodmyslitelně patří i tučné výhry a jackpoty. Věcných cen je stejně jako v letech minulých víc než dost a připraven je i originální jackpot pro toho nejlepšího hráče. Stačí porazit všechny své soupeře…

Ke hracímu stolu samozřejmě usednou i ti nejlepší hráči ze všech. S divokou kartou do hry nastoupí Mistr světa ve 4X Michal Prokop, loňský Mistr světa ve 4X Tomáš Slavík, loňský vítěz MRSN 4down Ory Bárta, předloňský vítěz MRSN 4down Adam Vágner, jeden z našich nejlepších sjezdařů Matěj Charvát, symbol slovenského DH Filip Polc a šťastnou kartu s číslem 13 bude vozit Marosana.

A co ty, máš odvahu si zahrát tuhle hru s ohněm?

Závodní trať již v minulých ročnících využívala maximum z možností sjezdovky Portášky, a proto bude její koncept stejný jako v letech minulých. Součástí tratě tak bude například oblíbený road gap a také start a cíl budou na stejném místě. Nebyl by to ale Marosana, kdyby si přeci jen něco nového nevymyslel. Letošní novinkou na trati tak bude nová lesní pasáž. Stavitelská crew už na přípravách tratě tvrdě pracuje, takže bude vše připraveno tak, jak má.

Systém závodu bude totožný jako v letech minulých, jako první se tedy pojede kvalifikace, ze které vzejde startovní pavouk pro každou kategorii. Dále se bude postupovat klasickým vyřazovacím způsobem v jízdách po čtyřech závodnících. Stejně jako loni se i letos pojede ve třech kategoriích – open (bez licence a hard tail i s licencí), elite (ostatní držitelé licencí) a womens (speciální holčičí kategorie).

Startovné bude stejně jako loni 350,–Kč, přičemž permanentka na celý den bude stát příjemných 100,–Kč.

Každý večer pak bude probíhat divoká párty s koncertem. Tyto divoké párties se budou konat uvnitř klubu Úpa, takže pohodlí bude maximální. Sobotní párty navíc okoření Jägermeister s jeho chicks a welcome drinky. Dobrá zpráva je určitě i to, že vstup do klubu bude po oba dva večery pro všechny zcela zdarma. Večerní zábavy je tak přichystáno větší než malé množství…

Mediálním informátorem celé akce je www.dolekop.com, kde se dozvíte veškeré podrobnosti.

Ty najdete i na oficiální stránce na facebooku.

Připravené je i ubytování za 200–250Kč/osoba/noc vzdálené jen cca 100 metrů od nástupní stanice lanovky. V případě zájmu o ubytování volejte +420 607 980 546 nebo pište na mail navy@dolekop.com.

Marosana End of the Season Vol.13 – časový harmonogram:

Pátek 7.10.2011:
09:00 – 17:00 – volný trénink, registrace
20:00 – riders párty – Queens of Everything, DJ Zelvín

Sobota 8.10.2011:
09:00 – 13:00 – volný trénink, registrace
14:00 – kvalifikace
20:00 – Jägermeister párty – the Wifebeaters, Sour Bitch, DJ Zelvín

Neděle 9.10.2011:
09:00 – 11:30 – volný trénink
12:00 – finále MRSN 4down
16.00 – vyhlášení vítězů

Video MRSN 4down 2010 (kamera a střih: FullFace Productions)>

Chcete vedět veškeré informace ohledně letošní Marosany jako první? Přidejte se k oficiální skupině na facebooku!

Comments are closed.