Táborské okruhy vyhrál Zdeněk Mlynář
 
		
            
 
   
	Zdeněk Mlynář dokázal zvítězit v sobotu v 5.závodě Galaxy série Pálavském krpálu v Mikulově na horském kole a ve středu zvítězil v posledním závodě seriálu Táborské okruhy v silničním kriteriu. Minutou ticha uctili jezdci památku, právě zesnulému cyklistickému komentátorovi Robertu Bakaláři. Po té byl závod odstartován letmým startem za zaváděcím vozem Subaru.
 Jezdci to rozjeli pěkně zostra hned od prvních  metrů a do první  bodovačky se řítilo celé sedmdesátičlenné startovní  pole. Hned po  bodování natáhnul peloton František Raboň (výběr ČR), ale  jak sám řekl:  „Bez podpory týmu tady bylo hodně náročné odskočit.“.  Dokonale sehraný  tým FOCUS Znojmo totiž jakýkoliv únik včas zlikvidoval  a připravoval pak  pozici pro lídra Zdeňka Mlynáře. A právě s Mlynářem  se do soubojů o  body aktivně zapojoval i Jiří Nesveda (AC Sparta Praha)  a Martin  Zlámalík (KDL Trans Landbowkrediet).
Jezdci to rozjeli pěkně zostra hned od prvních  metrů a do první  bodovačky se řítilo celé sedmdesátičlenné startovní  pole. Hned po  bodování natáhnul peloton František Raboň (výběr ČR), ale  jak sám řekl:  „Bez podpory týmu tady bylo hodně náročné odskočit.“.  Dokonale sehraný  tým FOCUS Znojmo totiž jakýkoliv únik včas zlikvidoval  a připravoval pak  pozici pro lídra Zdeňka Mlynáře. A právě s Mlynářem  se do soubojů o  body aktivně zapojoval i Jiří Nesveda (AC Sparta Praha)  a Martin  Zlámalík (KDL Trans Landbowkrediet).
O nejdelší únik se tentokrát postaral Martin Boubal (VC Ratisbona), který před pelotonem dokázal kroužit celých 7 okruhů. Před dalším bodováním byl však dostižen a musel se spokojit jen se sedmi body, které mu stačili pouze na 6. místo celkového hodnocení.
 V nájezdu do posledního okruhu už čelo závodu  ovládli jezdci týmu Focus a  rozjížděli spurt pro Mlynáře, kterého až  těsně před páskou předjel Jan  Klabouch (GO!Nutrixxion) a díky  dvojnásobnému bodování se rázem  katapultoval na 2. místo celkového  hodnocení. Z vítězství se zcela  zaslouženě tak mohl radovat Zdeněk  Mlynář (FOCUS team Znojmo).
V nájezdu do posledního okruhu už čelo závodu  ovládli jezdci týmu Focus a  rozjížděli spurt pro Mlynáře, kterého až  těsně před páskou předjel Jan  Klabouch (GO!Nutrixxion) a díky  dvojnásobnému bodování se rázem  katapultoval na 2. místo celkového  hodnocení. Z vítězství se zcela  zaslouženě tak mohl radovat Zdeněk  Mlynář (FOCUS team Znojmo).Nejlepším domácím jezdcem pak byl Ondřej Bambula (Cyklo team Tábor), který v nabité konkurenci obsadil skvělé 7. místo. Nejlepším juniorem byl stejně jako před týdnem v Plzni nadějný Tomáš Medek (Rottaler RSV). Ženám kralovala Jana Kyptová (Nissan Dolák).
Zdeněk Mlynář (FOCUS team Znojmo) po závodě: „Vítězství věnuji Robertu Bakaláři. Byl to můj kamarád, který mě provázel celou mojí závodní kariérou. Děkuji týmu, že jsem vyhrál právě zde v Táboře!“
GP SUBARU Auto Vero Sedlčany 2011
Čas vítěze: 58.37 h 47km
1. místo	Zdeněk Mlynář (FOCUS Znojmo)			24b
2. místo	Jan Klabouch (GO!Nutrixxion)				15b
3. místo	Martin Zlámalík (KDL Trans Landbowkrediet)	15b
4. místo	Jiří Nesveda (AC Sparta Praha)			14b
5. místo	Aleš Vojta (KC Kooperativa SG J.N.N.)	  	  9b
6. místo	Martin Boubal (Veloclub Ratisbona)		  	  7b
7. místo 	Ondřej Bambula (Cyklo team Tábor)	  	 	  6b
8. místo	Tomáš Holub (AC Sparta Praha)			  5b
9. místo	František Raboň (výběr ČR)		 		  4b
10. místo	Martin Hebík (Rottaler RSV)				  3b
RoadCycling.cz Cup Juniorů
1. místo	Tomáš Medek (Rottaler RSV)
Sýkora sportswear Cup (ženy)
1. místo   	Jana Kyptová (Nissan Dolák)
2. místo 	Pavla Havlíková (APB Cycling team)
3. místo 	Tereza Trefná (Alltraining-Lawi)
Dalí foto: zde




































